Özcan Deniz de Televizyona Dönüyor! Seni Çok Bekledim Sete Çıktı

Aleyna

Star TV

10 Ekim 2020

Özcan Deniz de Televizyona Dönüyor! Seni Çok Bekledim Sete Çıktı

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun buluştuğu Seni Çok Bekledim dizisinin çekimlerine başlandı. Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen dizi çok yakında Star TV’de ekrana gelecek.

Bu sezon televizyonda uzun zamandır görmediğimiz kadar güçlü bir rekabet var. Neredeyse her hafta yeni bir dizi başlıyor ve çoğu dizi bu rekabetten güçlü çıkabilecek kadar iddialı. Başlaması heyecanla beklenen dizilerden birisi de Özcan Deniz’i ve İrem Helvacıoğlu’nu buluşturan “Seni Çok Bekledim”.

Dizi Çekimleri Başladı

Özcan Deniz'in set fotoğrafı

Sen Anlat Karadeniz’in yıldızı İrem Helvacıoğlu’nun hangi diziye evet diyeceği uzun zamandır merak ediliyordu. Helvacıoğlu, neredeyse yirmi yıldır ekranları domine eden Özcan Deniz’in partneri olunca diziye dair beklentiler çok yükseldi. Oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise Yıldız Kültür, Mustafa Uğurlu, Durul Bazan, Türkü Turan, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Şehsuvar Aktaş, Ali İpin ve Selen Domaç. Bu güçlü kadronun asıl sürpriz ismi ise sinemanın efsane ismi Ahmet Mekin.

Kadir ve Ayliz’in Mucizelerle Dolu Öyküsü

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu

Çok sayıda usta oyuncuyu kadrosuna katmayı başaran Seni Çok Bekledim, gerçek bir hayat hikayesine odaklanıyor. Dizi, Özcan Deniz’in canlandırdığı iş insanı Kadir ve İrem Helvacıoğlu’nun canlandırdığı fotoğrafçı Ayliz’in kesişen hayatlarını anlatıyor. Kadir, çeşitli sebeplerle ailesinden uzaklaşarak tek başına b,ir hayat kurmayı tercih etmiş. Ayliz ise babasız büyüyen ama herşeye rağmen kendi ayakları üzerinde durmayı başaran genç bir kadın. Uzun yıllar birbirlerine teğet geçen hayatlar yaşayan Kadir ve Ayliz’in yolları nihayet birleşiyor. Birlikte bir mucizeye tanıklık eden Kadir ve Ayliz, doğru zamanda doğru yerde olmanın insana nasıl kapılar açabileceğini bize gösterecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz