Bekarlığa Veda Partisiyle Çok Konuşulan Şeyma Subaşı, Instagram’dan Takipçisiyle Birbirine Girdi!

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2023

Bekarlığa Veda Partisiyle Çok Konuşulan Şeyma Subaşı, Instagram’dan Takipçisiyle Birbirine Girdi!

Instagram’ın güzel fenomenlerinden Şeyma Subaşı, önümüzdeki günlerde iki yıldır bir küs bir barışık birliktelik yaşadığı Meedo eniştemiz ile Marakeş’te dünyaevine girmeye hazırlanıyor. Bekarlığa vedasından düğününe kadar pek çok farklı konuyla magazin camiasını etkileyen güzelimiz, bugün takipçisinin yorumuna verdiği yanıtla ortalığı karıştırdı. Şeyma Subaşı’nın takipçisi güzelimize, “Şu hayat felsefeni, odaklanmanı bir işe yönlendirseydin, şimdi milyarderdin” yorumu yaptı, Şeyma’dan yanıt gecikmedi; “Peki sonra? Şimdi olduğumdan daha sağlıklı ya da daha mutlu olamazdım herhalde. Çok şükür. Siz kendi felsesenize odaklanın, boşverin başkalarını” diyerek yanıt verdi.

Attığı her adımla gündem olmayı başaran Şeyma Subaşı, sonunda muradına eriyor. Bir küs bir barışık Meedo eniştemizle iki yıldır birliktelik yaşayan Şeyma Subaşı, son zamanlarda Instagram’ın ücretli aboneliğiyle uğraşmaya devam ediyor. Her storysinde reklamını yapmaktan çekinmeyen güzelimiz, abonelerine özel paylaşımların yanı sıra hediyeler dağıtmayı da ihmal etmiyor. Son olarak kullanmadığı kıyafetleri ücretli abonelerinden birine hediye eden Şeyma, ardından da arkadaşının cilt ürününü dağıttı. Ancak önümüzdeki günlerde düğün olacağı için güzelimizi konuşmaya devam edeceğiz gibi duruyor.

blank

Düğünde Otel ve Uçak Masrafları Karşılanmayacak mı?

Yaptığı son açıklamada ablası Kübra Açıl’ı düğüne davet ettiğini ancak kendisinin bahanelerle gelmeyeceğini söyleyen Şeyma Subaşı düğünü hakkında; “Ayın 5-6’sı Marakeş’te evleniyoruz inşallah. 250 kişi falan gelecek, sadece aile ve yakın arkadaşlar geliyor. Onun dışında pek fazla bir şey söylemek istemiyorum. Sürpriz olsun, bana da sürpriz olsun” demişti. Turks ve Caicos Adaları’ndaki Amanyara’da düzenlediği bekarlığa veda partisinin ardından da geçtiğimiz gün, yakın arkadaşlarının davetli olduğu 90’lar partisi yapmıştı.

Bugün ise Şeyma Subaşı hakkında ilginç bir iddia daha ortaya atıldı. Konuşa Konuşa Youtube kanalındaki iddiaya göre Subaşı davetlilere sadece davetiye gönderdi. Youtube kanalında; “Davetlilere sadece davetiye gönderilmiş. Davetliler şaşkın ne otel ne masraflarıyla ilgili bilgi verilmemiş. Uçak da otel de kendilerine ait. Duyduğuma göre davetliler şaşkınmış” açıklaması yapıldı ancak Şeyma’dan açıklama gelmedi.

Takipçisiyle Birbirine Girdi!

Tüm bu iddialar devam ederken, Şeyma Subaşı Instagram’da kendisine yapılan yoruma verdiği cevapla magazin dünyasında gündem oldu.

blank

Şeyma Subaşı’nın takipçisi güzelimize, “Şu hayat felsefeni, odaklanmanı bir işe yönlendirseydin, şimdi milyarderdin” yorumu yaptı, Şeyma’dan yanıt gecikmedi; “Peki sonra? Şimdi olduğumdan daha sağlıklı ya da daha mutlu olamazdım herhalde. Çok şükür. Siz kendi felsesenize odaklanın, boşverin başkalarını” diyerek yanıt verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz