Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ün Evliliğine Mehmet Ali Erbil’den Olay Yorum: “Yuh!”

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2023

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ün Evliliğine Mehmet Ali Erbil’den Olay Yorum: “Yuh!”

Geçtiğimiz haftadan beri Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül arasında yaşananlar magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Kadir Doğulu’nun sosyal medyada paylaşılan görüntülerinin ardından çiftten gelecek açıklamayı hepimiz merak etmiştik, hatta Kadir Doğulu hakkında başka bir kadına imam nikahı kıydığı bile söylendi. Tüm bu yaşananlardan sonra iddiaları yalanlarcasına çiftimiz önce Azerbaycan’da Formula 1 yarışını izlemek için Bakü’ye giderek sarmaş dolaş pozlar verdi. Ardından da bir söyleşiye katılarak iddiaları açık açık yalanladı. Bu haberlere ise Mehmet Ali Erbil sessiz kalmadı!

Çiftimizden Yalanlama Geldi!

Kadir Doğulu, kendisi hakkında çıkan iddialar için; “Ben bu görüntüleri bu şekilde yayan kişinin benimle yakınlaşmak isteyen ama yakınlaşamayınca da bu şekilde davranan bir kişi olduğunu düşünüyorum. O gün o kadıncağız dışında 80 kişiyle konuştum. Benimle konuşmak isteyen herkesle sohbet ederim, bir müşkülü varsa dinlerim, yardımcı olmaya çalışırım. Bunun yerinin ve zamanının da bir önemi yok” diye konuşmuştu. Neslihan Atagül’ün ise Kadir Doğulu’ya inandığını öğrenmiştik ancak bir başka iddia ise Neslihan Atagül’ün evi terk ettiği, annesinin yanına döndüğüyle ilgiliydi. Bu iddianın ortaya atıldığı günlerde Neslihan Atagül’ün Kadir Doğulu ile birlikte Azerbaycan’da gerçekleşen Formula 1 yarışını izlemek için Bakü’ye gitmişti. Çift, el ele poz vererek söylenenleri yalanlamaktan geri durmadı.

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu

Daha sonra bir söyleşiye katılan Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu’nun kadınlarla olan görüntülerinin ardından ihanetle ilgili gelen soruya tepkisini göstermekten çekinmedi. Soru karşısında sinirlenen Neslihan Atagül, “Bu gördüğüne neden inanmıyorsun da bunu merak ediyorsun?” dedi. Eşi Neslihan Atagül’ün ardından konuşan Kadir Doğulu ise “Medeni bir cesaretle güzel bir soru sordun. Takdir edilesi. Hepinizin hayatları var ve biri gözlemliyor, o şahsi hayat değil. O sizin şahsiyetiniz şahitliği… Benim şahsi hayatımdan, eşimin şahsi hayatından ilgilenmek isterseniz oralardan soru sorabilirsiniz. ‘Bu kadar çıkan habere rağmen nasıl eş olmayı başarabiliyorsunuz?’ diye sorabilirsin. Bu kadar doğru yanlış demeden, ortalığa yayılan bu haber silsileleri neden benim ailemle aramı bozarken sizin aranızı bozmuyor diye sorabilirsin” dedi.

Mehmet Ali Erbil’den Tepki!

Tüm bu yaşananların ardından çapkınlığıyla bilinen Mehmet Ali Erbil, ikilinin açıklamasına “Yuhhh. Bunlar aşmış” diyerek tepkisini belli etti. Tabii sosyal medya kullanıcıları, Erbil’in bu tepkisine karşılık kendisinin geçmişteki vukuatlarını hatırlatmayı ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz