Yargı Dizisinin Yıldızı Kaan Urgancıoğlu’ndan Hayranlarını Şaşırtacak Açıklama: “Hayal Kırıklığı Yaşamamak İçin…”

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2023

Yargı Dizisinin Yıldızı Kaan Urgancıoğlu’ndan Hayranlarını Şaşırtacak Açıklama: “Hayal Kırıklığı Yaşamamak İçin…”

Kanal D’nin fenomen dizilerinin başında gelen Yargı, her hafta yayınlandığı günde reytinglerde zirveye ulaşmayı başarıyor. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerini paylaştığı dizi, televizyon izleyicilerinin favorileri arasında yer almayı başarıyor. Yargı bu denli başarılı olunca, dizide rol alan oyuncular da popülerliğine popülerlik katmayı başarıyor. Özellikle geçtiğimiz sezonda, Pınar Deniz’i birkaç markanın yüzü olarak ekranlarda görüyorduk. Yüzünün eskimesinden korkmayan güzel oyuncu reklamlarda rol almaya devam ediyor. Yargı’nın sevilen bir diğer başrolü olan Kaan Urgancıoğlu ise sosyal medyada konuşuluyor.

GQ Türkiye Dergisine Verdiği Pozlarla Olay Oldu!

Son olarak GQ Türkiye dergisinin Mayıs ayı kapağı olan yakışıklı oyuncu, dergiye verdiği pozlarla magazin gündemini bir hayli meşgul etmeyi başardı. Genç kızlarını nefesi kesen pozların ardından GQ Türkiye dergisine röportaj vermeyi de ihmal etmeyen Kaan Urgancıoğlu, kendisi hakkında bilinmeyenleri anlattı. Anlattıklarıyla herkesi şaşırtmayı da başardı, kıyafetlerin enerjilerine inandığını anlatan yakışıklı oyuncu, o gün giydiği kıyafetle gideceği yer birbirine uyumlu değilse evden çıkamıyormuş!

Ünlü oyuncu, kıyafetlerin enerjisine inandığını bu sözlerle anlattı; “Çok komik ama bazen evden çıkamıyorum. Zannedersin ki çok şık giyinmek için, hayır, olmuyor yani o gün giydiğim kıyafetle o gideceğim yer uymuyor. Kıyafetin içinde kendimi iyi hissetmem de gerekiyor. Giydiğim şeye dikkat ediyorum, kıyafetin enerjisine inanıyorum. Zevkin en az iki üç rengi bir araya getirmek ve yakıştırmak olduğunu düşünüyorum. İddialı değilim, sürekli alışveriş yaptığım anlamına da gelmiyor. Otuz yıllık kıyafetlerim var mesela.”

“Hayal Kırıklığı Yaşamamak İçin…”

Eskiden insanlardan yardım istemediğini anlatan Kaan Urgancıoğlu bu huyunu da zaman içinde değiştirdiğini söyledi: “Yardım almaktan da keyif alıyorum artık, eskiden hayal kırıklığı yaşamamak için etrafımdaki insanlara olabildiğince az sorumluluk vermeye çalışırdım, zaman içinde bu da değişti. İnsanların yargılanmasından hoşlanmıyorum. Kendimize de başkalarına da değişme özgürlüğünü vermek zorundayız.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz