Belaltı Vurmaya Başladılar: Seren Serengil ve Feyza Altun Arasındaki Gerilim Saygı Sınırlarını Aştı!

Aleyna

Haberler

29 Eylül 2022

Belaltı Vurmaya Başladılar: Seren Serengil ve Feyza Altun Arasındaki Gerilim Saygı Sınırlarını Aştı!

Reha Muhtar ve kızı arasındaki şiddet davasının yankıları sürüyor! Tabii konunun içinde Seren Serengil olunca, davanın anakonusunu unutup Seren Serengil’e odaklanmaya başladık. Son birkaç gündür Reha Muhtar’ın eski eşi Deniz Uğur’un ünlü avukatı Feyza Altun ile sosyal medya üzerinden kavgaya tutuşan Seren Serengil, bugün tüm paylaşımları kaldırmış olsa da; Feyza Altun, Seren Serengil’in eski paylaşımlarını ve röportajlarından kesitleri paylaşarak kendisine ve Söylemezsem Olmaz programını RTÜK’e şikayet ettiğini açıkladı. Bakalım bu kavganın sonu nereye varacak?

Kavga Son Hız Devam Ediyor!

Bildiğiniz gibi Reha Muhtar ve küçük kızı Mina arasındaki şiddet davası sonuçlandı. Mina’nın velayeti annesi Deniz Uğur’a verildi. Seren Serengil ise mahkeme salonunda yaşananları hem Söylemezsem Olmaz’da hem de Instagram hesabından an be an bizlerle paylaştı. Ancak her ne olduysa birden bire Deniz Uğur’un ünlü avukatı Feyza Altun ile kavgaya başlayan Seren Serengil, Feyza Altun’un dürüst avukatlık yapmadığını öne sürdü. Bu sözlerin üstüne ise Feyza Altun’dan yanıt gecikmedi. Twitter’dan Seren Serengil’e demediğini bırakmadı. Detaylar için:

Saygı Sınırları Aşıldı!

Bugün ise Seren Serengil’in paylaşımlarının üstüne Feyza Altun da ünlü yorumcunun geçmiş yıllardaki açıklamalarını yeniden gün yüzüne taşıdı ve Seren Serengil’e demediğini bırakmadı. Hatta Seren Serengil’in yaptığı paylaşımları korktuğu için sildiğini de iddia etti.

blank

Seren Serengil, kendisine gelen bir DM’i Instagram’da paylaşıp silmesinin üstüne Feyza Altun’dan yanıt gecikmedi: “Seren korkmuş bunu silmiş. Hem bunu yazan @xakan_moustafa hem @serenserengil zaten hem ekran görüntülerini aldık. Hadi savcıya yazmadım de göreyim Seren. Bu arada Seren annemle yaşıtmış”

blank

Geçmişte Seren Serengil’in “Evli bir adama aşık oldum” açıklaması üzerine Feyza Altun; “Hayatta her şey insanlar için… Evli bir erkeğe aşık olduğunuzda onu boşamam için bana başvurunuz” notunu ekleyerek paylaşım yaptı.

blank

Elbette Feyza Altunü Seren Serengil’in o meşhur bekaret açıklamasını ti’ye almayı ihmal etmedi; “Bakınız bekaret önemli bir mesele değildir. Artık bu çağdışı düşünceleri bırakın. Taş devrinde miyiz? Kadınlar özgürdür, Seren aplam özgürdür.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz