Yasak Elma Dizisinin Kumru’su Biran Damla Yılmaz, ABD Yapımı Dr. Death’den Gelen Teklif Hakkında İlk Kez Konuştu!

Aleyna

FOX

29 Eylül 2022

Yasak Elma Dizisinin Kumru’su Biran Damla Yılmaz, ABD Yapımı Dr. Death’den Gelen Teklif Hakkında İlk Kez Konuştu!

Fox TV’nin popüler diziler arasında yer alan absürt komedi dizisi Yasak Elma’da geçtiğimiz sezondan beri yer alan ve Kumru karakterine hayat veren güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz hakkında ortaya atılan bir iddia ortalığı karıştırdı! İddia edilene göre Biran Damla Yılmaz, Amerikan suç draması Dr. Death dizisinin ikinci sezonunda yer alması için teklif almış! Kadrosunda Alec Baldwin, Jamie Dornan, Christian Slater gibi dünyaca ünlü isimlerin yer aldığı bu diziye teklif aldığı konuşulan güzel oyuncu, Instagram hesabından bu konuyla ilgili ilk kez açıklama yaptı!

Dr. Death’in İkinci Sezonu İçin Teklif Gelmiş!

Ülkemiz yetenekli genç oyuncular açısında oldukça şanslı! Her yıl yeni yüzlerin dizilerde ve beyaz perdede boy gösterdiği bu dönemde, yıldızı parlamaya başlayan isimlerden biri de Yasak Elma ve Prestij Meselesi yapımlarında rol alan Biran Damla Yılmaz oldu. Özellikle de Fox TV’nin en sevilen dizilerinden olan Yasak Elma’da geçtiğimiz sezondan beri Kumru karakterine hayat vermeye başladığından beri Biran Damla Yılmaz, sosyal medyadanın ve magazincilerin dikkatini çeken genç oyuncular arasına girdi.

Yeteneği ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine toplayan Biran Damla Yılmaz hakkında, dün Alem dergisine verdiği röportaj sonrasında yeni bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Biran Damla Yılmaz, Amerikan suç draması Dr. Death dizisinin ikinci sezonunda yer alması için teklif almış. Instagram hesabından bu konuyla ilgili ilk kez açıklama yaptı!

Biran Damla Yılmaz’dan Konuyla İlgili İlk Açıklama Geldi!

Yasak Elma’da canlandırdığı Kumru karakterini çok sevdiğini söyleyen güzel oyuncu teklifin doğru olduğunu ancak dizi çekimlerinin Yasak Elma ile çakıştığı için kabul etmediğini Instagram hesabından story paylaşarak açıkladı; “Amerikan suç draması Dr. Death dizisinin ikinci sezonunda yer almam için teklif aldığım iddiaları doğrudur. Yasak Elma’da olmaktan çok mutluyum, bırakmaya da niyetim yok 🙂 Programlar çakıştığı için kabul etmedik. Bilginize…”

Güzel oyuncu bu teklifi kabul etmiş olsaydı Aralık ayında Amerika’ya yerleşmek ve Yasak Elma’dan ayrılmak zorunda kalacaktı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz