Reha Muhtar’ın Kızıyla Davasına Karışan Seren Serengil, Avukat Feyza Altun’a Demediğini Bırakmadı: “Hayatımda…”

Aleyna

Haberler

28 Eylül 2022

Reha Muhtar’ın Kızıyla Davasına Karışan Seren Serengil, Avukat Feyza Altun’a Demediğini Bırakmadı: “Hayatımda…”

Magazin dünyasında sular durulmuyor! Reha Muhtar’ın eski eşi Deniz Uğur’un kızları Mina, geçtiğimiz günlerde babasının kendisine şiddet uyguladığını söyleyerek şikayetçi olmuştu. Dava süreci devam ederken, Reha Muhtar’ın yanında Seren Serengil vardı. Dava sürecini an be an seyircileri ve Instagram takipçileriyle paylaşan Seren Serengil’e karşı çıkan ilk kişi ise Deniz Uğur’un avukatı, Feyza Altun oldu. Twitter’dan Seren Serengil hakkında tweetler atan Feyza Altun’a güzel yorumcudan yanıt gecikmedi!

Reha Muhtar Davasında Feyza Altun ve Seren Serengil Karşı Karşıya Geldi!

Seren Serengil’in magazin dünyasındaki yerini ve önemini bilmeyen yoktur! Reha Muhtar’ın kızı Mina’nın babası hakkında şiddet nedeniyle dava açmasının ardından, Seren Serengil, Reha Muhtar’a destek olmak için mahkeme salonuna gitmeyi ihmal etmedi. Mahkeme salonundan naklen yayın yapan Seren Serengil’e ilk karşı çıkan isim ise Mina’nın annesi yani Deniz Uğur’un avukatı Feyza Altun oldu!

blank

Feyza Altun, Seren Serengil hakkında şu sözleri söyledi; “Seren Serengil kadar garip bi kadın görmedim. Bugün bütün gün duruşma salonu önündeydi ne taraf ne tanık… Duruşma bitti M. İsimli kız çocuğunun geçici velayeti anneye verildi zira ciddi şiddet iddası var. Oğlan çocuğu babada. Çocuklara bu hususu açıklamak için Reha Muhtar’ın avukatları ile görüştüm çocuğu bizzat ben babaya teslim etmek için ayarlama yaptım attığım mesaj ekte. Saat 16:51 Seren Serengil paylaşım yapmış 8 dk önce ‘Kaçırılan çocuğu teslim alıyor’ diye. Yalan… Yalan… Yalan… Biz bütün gün çocukları tek bir kamera çekmesin diye uğraştık, çocuğu teslime gittim kameralarla bekliyorlar. Beyaz TV’de yalan üzerine yalan söylüyorlar beni bağlayın diyorum bağlamıyorlar. Seren Serengil beni Tayyip Erdoğan’a şikayet ediyor şu an. Selam da söyle”

Seren Serengil, Feyza Altun’a Demediğini Bırakmadı!

blank

Tabii Seren Serengil de boş durmadı, Instagram hesabında Feyza Altun’a demediğini bırakmadı!

blank

Feyza Altun’a yalancı diyerek sözlerine başladı ve hakkında ağır sözler söyleyerek açıklamaya devam etti.

blank

Sonrasında Feyza Altun’un geçmişte attığı tweetlere kadar gitti…

blank

Geçmişe atıf yapmaya devam etti…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz