Bengü’nün Deprem İsyanı: “Terlik kadar değeriniz yok!”

Aleyna

Haberler

2 Kasım 2020

Bengü’nün Deprem İsyanı: “Terlik kadar değeriniz yok!”

Ünlü şarkıcı Bengü, arama kurtarma çalışmaları halen süren İzmir depreminin ardından neşeli sosyal medya paylaşımlarına devam eden isimlere ateş püskürdü.

Bengü

Ünlü şarkıcı Bengü, İzmir depreminin ardından elinden gelen her türlü yardımı yapan ve sosyal medyayı da bu yönde kullanan isimlerden. Depremin merkez üssü olan Seferihisar’da büyüyen Bengü, çocukluğunun geçtiği mahalleyi yerle bir olmuş halde görünce büyük şok yaşadı.

“Çocukluğum sarsılmış gibi…”

Bengü

Bengü’nün ailesi depremin merkez üssü Seferihisar’da yaşıyor. Ünlü şarkıcı, ailesinin ve sevdiklerinin yaralanmadan kurtulmasıyla mutlu olsa da gözü kulağı hala İzmir’de.

Büyüdüğü mahallenin yıkılması sonucu şok yaşayan Bengü, Instagram hesabından “Acıyı sevdiklerinden ve oradan uzaktayken paylaşmaya çalışmak, çaresizce çırpınmak belki de daha mı zor?” açıklamasını yaptı.

Elleri kolları bağlı bir halde enkazdan bir kişi daha kurtulsun diye beklediklerini anlatan Bengü, “Çok ağır geldi bu sefer… Çocukluğum sarsılmış gibi… Allah’ım daha beterini gösterme, enkazdakilere güç ver… Memleketimin her köşesini sen koru…” temennisinde bulundu.

“Acıya saygınız yok!”

Bengü'nün attığı story

Bengü, birkaç gündür sosyal medyada sadece depreme ve oradakilerin yardım ihtiyacına dair paylaşımlar yapıyor. Tam gaz Cadılar Bayramı, parti, tatil vb. fotoğraflar paylaşmaya devam edenlere ise öfke dolu bir story ile taş attı.

Enkazdan 65 saat sonra çıkarılan 3 yaşındaki Elif, tüm Türkiye’yi olduğu gibi Bengü’yü de sevince boğdu.

“Böyle sımsıkı tuttun sen hayatı güzel yavrum” diyerek mutluluğunu paylaşan Bengü, depremle ilgili önemli paylaşımlar yapmaya ve yardım çağrılarını yaymaya devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz