Konuşanlar Ekibinden Alkışlanacak Hareket! Hasan Can Kaya’dan Yeni Bölüm Açıklaması…

Aleyna

Haberler

2 Kasım 2020

Konuşanlar Ekibinden Alkışlanacak Hareket! Hasan Can Kaya’dan Yeni Bölüm Açıklaması…

Sevilen YouTube programı Konuşanlar, bu hafta yayınlanmayacak. Program ekibi İzmir depremi için yapılan yardım kampanyasına destek olmak için örnek bir karara da imza attı.

Hasan Can Kaya

Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar programı YouTube’un en sevilen yayınlarından ve stand up içeriklerinden biri. Yeni nesil mizah anlayışını ve stand up’ı yaygınlaştıran Konuşanlar, her hafta izlenme rekorları kırıyor ve zaman zaman ünlü konuklar da programa dahil oluyor. Zorlu PSM’de Covid-19 önlemlerine uygun şekilde çekilen progamın biletleri her hafta kapalı gişede. Ancak Konuşanlar ekibi bu kez esprileriyle değil, İzmir depremiyle ilgili herkese örnek olacak kararıyla gündemde!

Bu Hafta Yayınlanmayacak

Hasan Can Kaya

Konuşanlar programının yeni bölümü bu hafta YouTube’da yok! Sunucu Hasan Can Kaya’nın açıklamasına göre Konuşanlar ekibi bu konuda ortak bir karar aldı. Konuşanlar ekibi, İzmir depreminin üzüntüsü sürerken ve hala enkaz altından insanlar çıkarılırken bir eğlence programına devam etmenin anlamsız olduğunu düşündü. Ama ekip basit bir yayınlanmama kararının ötesine de geçti!

Ekipten Alkışlanacak Hareket!

Konuşanlar ekibi, İzmir’deki depremde zarar gören insanların acısını paylaştıklarını belirtti. Bu bağlamda, ekip İzmir depreminin yaralarını sarmak için başlayan yardım seferberliğine de ortak oldu.

Konuşanlar ekibi, en son yayınlanan bölüm olan 25. bölümün gelirlerini depremde mağdur olanlara bağışlama kararı aldı. Programın sunucusu Hasan Can Kaya, “Sizi çok seviyoruz” notuyla kararı duyurdu.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Sağlıkla kalın. Sizi çok seviyoruz. #İzmirdeprem

H. Can Kaya (@hasancankayahck)'in paylaştığı bir gönderi ()

Konuşanlar ekibinin aldığı karar büyük takdir topladı Duyuru metninin altı anında binlerce yorum ve beğeniyle doldu. Bağış yapma kararına “Beklediğim duyarlılık”, “Yine herkesin yüzünü güldürdünüz”, “İnsansınız”, “Kazandığınız her kuruş helal olsun” gibi pek çok yorum yapıldı.

Umarız, Konuşanlar ekibinin yaptığı örnek olur ve bağışların sayıları artar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz