Beni Affet Dizisinde Ayrılık Rüzgarı Esiyor

admin

Star TV

8 Temmuz 2016

Beni Affet Dizisinde Ayrılık Rüzgarı Esiyor

Hafta içi her gün Star TV ekranlarında yayınlanan Beni Affet dizisi tüm hızı ile devam ediyor. Ancak dizinin takipçilerini üzecek bir haber bugün ortaya çıktı. Eylül karakteri artık dizinin yeni bölümlerinde yer almayacak.

5 sezonluk bir süredir ekranlara hafta içi her gün gelmeye devam eden Beni Affet dizisi büyük bir izleyici kitlesine de sahip olmayı başarmıştı. Karakterin diziden ayrılacağı haberlerinin duyulması ise büyük bir tepkiye yol açtı.

Eylül karakterini dizinin başından beri canlandıran Gamze İğdiroğlu'nun diziden ayrılıyor olması sosyal medya platformlarında büyük tartışmaların yaşanmasına sebep oldu.

Diziye Geri Dönmeyecek

Dizinin yeni bölümlerinde son olarak Eylül ve Levent'in düğünleri ekranlara getirilmişti. Böyle bir olayın yaşanmasından sonra Eylül karakterinin diziden çıkartılmış olması ise şaşkınlık ile karşılandı.

Eylül karakterinin tedavisinin yavaş ilerlediğini söyleyen Levent, onu hızlı bir şekilde iyileşebilmesi için Amerika'ya gönderecek. Böylelikle Beni Affet dizisindeki Eylül karakteri artık dizide yer almayacak. Levent'in Eylül'ün yokluğunda neler yapacağı ise büyük bir merak konusu.

Oyuncunun diziye artık bir daha geri dönmeyeceği haberleri ise şu an sosyal medya platformlarında dolaşmaya başlayan haberler arasında yer alıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz