Bodrum Masalı Dizisi Yeni Fragmanı Yayınlandı

admin

Kanal D

3 Temmuz 2016

Bodrum Masalı Dizisi Yeni Fragmanı Yayınlandı

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yaz sezonuna ait yeni dizi projeleri duyurulmaya başladı. Bodrum Masalı dizisi de Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yaz sezonu dizileri arasında yer alıyor.

Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam ve Alperen Duymaz gibi ünlü isimlerin yer alacağı Bodrum Masalı, TMC yapım tarafından yapımcılığı üstlenen ve Mehmet Ada Öztekin tarafından yönetmenliği yapılan bir dizi olarak karşımıza gelecek. Dizinin senaryosu ise Başar Başaran ve Emre Özdur tarafından kaleme alınıyor.

Dizide yer alacak olan Evren Ergüven adlı karakter otel sahibi, zengin ve hırslı bir adamdır. Karısı olan Yıldız, çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da herkesin imrendiği bir hayat sürmektedirler. Otellerin yer aldığı Bodrum'da ise diğer bir kadın ile kurduğu gizli bir hayatı daha vardır. Ancak Evren'in başına gelen iflas olayından sonra bütün düzeni tamamen bozulur.

Ailesinin artık Bodrum'da babasından miras kalan ufak evinden ve otelin yarı hissesinden başka hiçbir şeyi kalmamıştır. Lüks yaşamı terk etmek zorunda kalan aile zorlu bir süreç içerisinden geçmektedir. Evren'in diğer sevgilisi ise olayları öğrendikten sonra ortaya çıkarak ortalığın iyice karışmasına yol açacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz