Beni Affet Dizisinden Eylül Ayrılıyor

Beni Affet Dizisinden Eylül Ayrılıyor

Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanmakta olan başarılı dizi Beni Affet, heyecan dolu bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor. Ancak Eylül karakterinin diziden ayrıldığı ortaya çıktı. 5 sezondur devam eden ve hafta içi dizileri arasında büyük bir ilgi gören Beni Affet dizisinin güçlü karakterlerinden olan Eylül'ün ayrılığı büyük tepkilere yol açtı.

5 sezon boyunca Eylül adlı karaktere hayat vermekte olan Gamze İğdiroğlu'nun dizi kadrosundan ayrılacak olmasının açıklanması sosyal medya platformlarında büyük tartışmaların başlamasına yol açtı. 2016-2017 sezonunda Eylül karakteri olmadan yayına devam edecek olan dizinin güncel oyuncu kadrosu ise henüz açıklanmadı.

Eylül Son Kez Ekranlarda Olacak

Beni Affet dizisinin yapım ekibi olan Focus Film şirketine ise Facebook üzerinden eleştiri bombardımanı yapılıyor. Seyircilerin Eylül karakterini bu kadar fazla benimsemiş olması büyük hayal kırıklığı yaşamalarına sebep olmuş durumda.

1 Temmuz Cuma akşamı yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünde Eylül karakteri son kez izleyenlerin karşısına çıkacak. Eylül ve Levent'in düğünlerinin konu alınacağı yeni bölümde Levent gelini Amerika'ya götürmek isteyecek ve Eylül karakteri diziden ayrılacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz