Tuba Büyüküstün Hangi Dizide Rol Alacak?

Tuba Büyüküstün Hangi Dizide Rol Alacak?

Kara Para Aşk dizisinden sonra ajanslarda yer almamaya başlayan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün'ün 2016-2017 sezonunda yeni bir dizide rol alıp almayacağı hayranları tarafından merak konusu olmuştu. Oyuncunun geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalara bakılırsa bir süre daha oyuncunun ekranlardan uzak kalacağı düşünülüyordu.

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile televizyon dünyasından bir süre daha uzak kalacağını açıkladı. Bir süre kendisine vakit ayırmak istediğini dile getiren oyuncu 2016-2017 sezonunda Siyah Beyaz dizisi ile tekrar ekranlarda olacağını ama bu dizinin bir süre daha yayınlanmayacağını söyledi.

Ünlü Oyuncuya Kıvanç Tatlıtuğ Eşlik Edecek

Siyah Beyaz dizisinde ünlü oyuncunun erkek partneri ise Kıvanç Tatlıtuğ olacak. Ünlü oyuncunun yeni yer alacağı Siyah Beyaz dizisi ile ilgili yaşanan gelişmeler ve detaylar ise şimdilik yapım ekibi ve dizinin oyuncuları tarafından büyük bir sır olarak saklanıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün başrollerinde yer alacağı yeni dizi Siyah Beyaz ile ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ettikçe sizlere buradan yeni haberleri aktarmaya devam edeceğiz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz