Paramparça Sezon Finali Yaptı

Paramparça Sezon Finali Yaptı

Star TV ekranlarının büyük bir beğeni toplayan dizisi Paramparça 71. bölümü ile sezon finalini yaptı. Dünyanın en büyük prodüksiyon şirketlerinden olan Endemol Shine Türkiye tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin finalinde yaşananlar haberimizde yer alıyor.

Dizinin sezon finali bölümünde Maide Hanım ile Harun'un birlik olarak kendilerine tuzak kurduğunu düşündükleri Dilara'ya cephe alırlar. Maide Hanım'ın gizli saklı işler çevirdiğini fark eden Harun artık hesap sormak için harekete geçecektir. Hayatındaki olayları geride bırakmak isteyen Candan ise Ozan'a yurt dışına kaçmayı teklif eder. Fakat Candan'ın planları umduğu gibi gitmeyecektir.

Nikah Salonunda Beklenmeyen Misafir

Yeliz'in hamilelik baskıları ve Hazal'ın evlenme ısrarlarından sıkılmaya başlayan Özgür, ölüm tehditleri almaya devam eder. Özgür ile aynı evde yaşamaya karar veren Hazal ise Yeliz'in hamile olduğunu öğrendikten sonra kontrolünü kaybetmeye başlar. Özgür'e saldırmak üzere hareket eden Hazal'ın elindeki bıçak ise herkesi dehşete düşürür.

Cihan'ın itirazlarına rağmen Cansu, Deniz'den ayrılmak istememektedir. Evden kaçan Deniz bir de evlilik kararı alınca ortalık iyice karışmaya başlar. Artık nikah salonunda hiç beklemedikleri biri daha ikiliyi bekliyor olacaktır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz