“Benim Sahneme Aileler Geliyor!” Diyen Demet Akalın, Kuruçeşme’de Transparan Elbisesiyle Kafaları Karıştırdı!

Aleyna

Haberler

13 Temmuz 2023

“Benim Sahneme Aileler Geliyor!” Diyen Demet Akalın, Kuruçeşme’de Transparan Elbisesiyle Kafaları Karıştırdı!

Sosyal medyanın ve ünlüler camiasının en çok konuşulan isimlerinden biri şüphesiz Demet Akalın! Attığı her adımla gündem olmayı başaran güzel şarkıcı yaz mevsimin başlamasının ardından soluğu Bodrum’da almış ve ailesiyle birlikte güzel bir tatilin tadını çıkarıyordu ancak dün akşam Kuruçeşme sahnesi için birkaç günlüğüne İstanbul’a geldi ve sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Fakat Demet Akalın’ın tercih ettiği kıyafetler sosyal medyada büyük tartışmalara yol açtı. Bundan birkaç ay önce kapalı bir elbise tercih ettiği için sosyal medyadan tepki alan Demet Akalın, “Benim sahneme aileler eşleriyle geliyor. Bazı şeylerin dozu kaçtı. ‘Hangimiz daha çok açalım?’ yarışı başladı.” şeklinde kendini savunmuş ve artık yaşı ilerlediği için açık kıyafetler tercih etmediğini söylemişti. Ancak Demet Akalın’ın Kuruçeşme için derin yırtmaçlı ve transparan kıyafetler giymesi ortalığı karıştırdı. Pek çok sosyal medya kullanıcısı Demet Akalın’ın eski açıklamalarını hatırlatarak güzel şarkıcıya yüklendi.

Demet Akalın’a Eski Açıklamaları Hatırlatıldı!

Geçtiğimiz aylarda sahne öncesi kombinini sosyal medya hesabından paylaşan Demet Akalın!ın tepeden tırnağa uzun ve bol elbisesi hayranları tarafından beğenilmemişti. Bir takipçisinin “Abla elbise demişsin ama bu baya ferace” yorumuna sinirlenen Akalın, “Benim sahneme aileler eşleriyle geliyor.” şeklinde yanıt vermişti. Sahne kıyafetine gelen eleştirilere yanıt vermek isteyen Demo, 2. Sayfa programına bağlanmıştı; “Bazı şeylerin dozu kaçtı. ‘Hangimiz daha çok açalım?’ yarışı başladı. Geçen sene korkunçtu! Amerika’da bile bu kadar özgürlük yok. Bizim ülkemizden daha özgür bir ülke yok”

Dün akşam Kuruçeşme’de sevenleriyle buluşan Demet Akalın’ın tercih ettiği transparan ve derin bacak dekolteli iki farklı kıyafet sosyal medyada olay oldu. Demet Akalın’a eski açıklamaları hatırlatıldı. Demet Akalın’ın modacısı olan Tolga Çam ise sosyal medyadan gelen yorumlara kayıtsız kalamadı. “Kostümümüz çıkış şarkısı olan Sezen Aksu’nun #dansözdünya şarkısı için hazırlandı. Açılış şovundan sonra konser kostümümüz giyildi. Frikik verilmemesi için de elbisenin içine her türlü önlemini aldık” sözlerine yer verdi. Demet Akalın’dan ise şu ana kadar yorum ya da açıklama gelmedi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz