Kilo Tartışması Devam Ediyor! İbrahim Tatlıses, Kendisine “Şiddetin Ağa Babasıdır” Diyen Serap Paköz’e Yanıt Verdi

Aleyna

Haberler

13 Temmuz 2023

Kilo Tartışması Devam Ediyor! İbrahim Tatlıses, Kendisine “Şiddetin Ağa Babasıdır” Diyen Serap Paköz’e Yanıt Verdi

Çocuk yaşta setlerle tanışan oyuncu Beren Gökyıldız, “Kocamın Ailesi”, “Anne” ve “Bizim Hikaye” gibi pek çok işte boy göstermişti. Şimdilerde ise “Yeşil Vadi’nin Kızı” ile seyirci karşısına çıkıyor. Başarılı oyunculuğuyla sık sık dikkatleri üzerine çeken Beren Gökyıldız, yıllar içindeki değişimiyle de magazin gündemine gelmeyi başarıyor. Hatta son olarak mezuniyetinden fotoğraflar paylaşan genç oyuncunun değişimi sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Son dönemlerde “Yeşil Vadi’nin Kızı” dizisi ile seyirci karşısına çıkan Beren Gökyıldız, İbrahim Tatlıses’in zorbalığına maruz kalmıştı. Pek çok kişi İbrahim Tatlıses’e tepki göstermekten çekinmemişti, bu kişilerden biri de Serap Paköz olmuştu. İbrahim Tatlıses ise bugün Beyaz Magazin programına katılarak kendisine karşı eleştirilere yanıt verdi.

Kilo Kavgası Devam Ediyor!

Son dönemlerde “Yeşil Vadi’nin Kızı” dizisi ile seyirci karşısına çıkan Beren Gökyıldız, İbrahim Tatlıses’in zorbalığına maruz kaldı. Ünlü şarkıcı, Twitter üzerinden Beren Gökyıldız’a şu sözleri söyledi; “Yeşil vadinin kızının 5/6 kilo vermesi gerek kiloyu verdiği zaman yanaklarının şişi de inecek ben güzel kızımızı Ankara’da profesörün kebap salonunda görmüştüm kebaba düşkünlüğü sürmez inşallah abisini dinlerse sevinirim iyi çalışmalar kızım seni izliyorum!”

blank

Ünlü sunucu Serap Paköz ise Twitter’dan İbrahim Tatlıses’e şu sözleri söylemişti; “Şiddete meyilli insanların eli dursa ağzı durmaz. İbrahim Tatlıses bu ülkede şiddetin ağababasıdır. Fiziki şiddet uygulayamayacak hale gelince psikolojik şiddete başvuruyor. Şaşırdık mı? Ben hiç şaşırmadım. Şiddet yanlısı olmak bir karakter sorunudur ve kişi kendini bundan alıkoyamaz. Hala ‘İmparator’ diye baş tacı yapanlar da en az onun kadar kışkırtıcıdır”

Bu sözlerin ardından İbrahim Tatlıses, Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Magazin’e konuk oldu ve kendini şu sözlerle savundu; “Ben terbiyeli bir insanım edep bilirim, adap bilirim, sevgi, saygı bilirim. Zayıfla demekle kadına şiddetin ne alakası var? Kız iyi bir oyuncu görsel olarak iyi görünmüyor çünkü şişman”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz