Benimsin Dizisinde İşler Karışıyor

9 Mayıs 2016
Benimsin Dizisinde İşler Karışıyor

Hint dizilerinin ülkemizde oldukça fazla sevildiği bilinen bir gerçek. Kanal 7 ekranlarında kısa bir süre önce yayınlanmaya başlanan Benimsin dizisinin reyting sonuçları ise bu gerçeği kanıtlar nitelikte. Yayınlandığı ilk günden beri benimsenmeye başlanan dizinin karakterleri artık kendi izleyici ve hayran kitlelerini dahi yaratmış durumdalar.

Dizinin yeni bölümünde eski günlerine dönmek isteyen Zain, arkadaşları ile tekrar gezip tozmaya başlar. Zain’in arkadaşları ile tanışmayı başaran Aaliya ise, Zain’in arkadaşlarının beğenisini kazanmayı başarmıştır. Sevgililer gününe davet edilen Aliya ise Zain’in kendisine yapacaklarından haberdar değildir.

Aaliya'yı Kötü Bir Sürpriz Bekliyor

Aaliya için kötü sürprizler planlayan Zain, arkadaşlarının önünde Aaliya’ı küçük düşürmeyi deneyecektir.

AAliya, Bhopal’de yaşamakta olan ailesini de fazlasıyla özlemeye başlamıştır. Zain eski başıboş hayatına geri dönünce arkadaşlarını maç izlemeleri için evine davet eder. Diğer yandan Aaliyah’ın hırsızlık yaptığı söylenen alışveriş merkezinin güvenlik kameraları ise polisler tarafından izlenmektedir. Polisler Aaliya’nın masum olduğunu kamera görüntülerinden anladıktan sonra artık Aaliya şüpheli konumundan tamamen çıkmayı başarmıştır. Ancak Zain’in oyunları Aaliya’ın tekrar şüpheli olmasına yol açabilecek oyunlardır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz