Aşk Yeniden 54. Bölümünde Şok Gelişmeler Yaşanıyor

Aşk Yeniden 54. Bölümünde Şok Gelişmeler Yaşanıyor

Özge Özpirinççi ve Buğra Gülsoy'un başrollerinde yer aldığı Aşk Yeniden dizisi heyecan dolu sahneler ile yayınlanmaya devam ediyor. 54. bölüm fragmanı yayınlanan dizi Salı akşamı saat 20:00'da Fox TV ekranlarında izleyenleri ile buluşacak.

Dizinin yeni bölümünde Zeynep malikanedeki huzurlu ve sakin hayata ayak uydurabilmek için çabalamaya devam etmektedir. Fakat oldukça hareketli hayatını bırakarak aşırı sakin bir hayata ani bir geçiş yapması Zeynep için sıkıcı bir hal almaya başlamıştır.

Zeynep'in yardım ederek sıkmaya başladığı ve sıkıntısını dağıtmak için çabaladığı Mukaddes ise Zeynep'in aklındakileri hala tam olarak anlayamamıştır. Hayatındaki monotonluğu bir türlü yenemeyen Zeynep farklı yollara başvurmayı dener. Fatih'in sürekli olarak kendisini hamileliğini kullanarak engellemesinden ise sıkılma noktasına gelmiştir.

En sonunda hayatına biraz heyecan getirmek isteyen Zeynep, Selin, Şaziment ve Fadik ile birlikte gizli bir maceraya doğru çıkarlar. Bu macerada birbirinden zıt karakterlere sahip olan Zeynep, Selin, Şaziment ve Fadik'i tuhaf gelişmeler bekleyecektir.

Reyting rekorları kırmaya devam eden dizinin yeni bölümünü Salı akşamı saat 20:00'da Fox TV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz