Kanal D Ekranlarına Yeni Bir Dizi Daha Geliyor

Kanal D Ekranlarına Yeni Bir Dizi Daha Geliyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan efsaneleşmiş dizilerin reyting sonuçlarında kötü sonuçlar elde etmesinden sonra yayından kaldırılması ünlü kanalın kısa bir süredir sıkıntı yaşamasına yol açmıştı. Kurtlar Vadisi efsanesinin uzun yıllardır yayınlandığı Kanal D ekranlarında yeni bir dizi daha yayına girerek bu açığı kapatmaya çalışacak 

Başrollerinde Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Zafer Algöz ve Ayşegül İşsever gibi ünlü isimlerin yer alacağı dizi 15 Mayıs Pazar günü Kanal D ekranlarında başlayacak.

Hayatımın Aşkı Hikayesi

Hayatımın Aşkı dizisinin hikayesi ise bir hayli ilginç ve keyifli gözüküyor. Gökçe adında Ajans 237 reklam ajansında çalışmakta olan evlenmemiş bir kızın yaşadıkları dizinin genel hikayesi olacak. Bu yaşına kadar hiç evlenmemiş olan Gökçe’nin tüm arkadaşlarının evlenmiş olması Gökçe’nin canına tak ettirmeye başlamıştır.

Ajans 237’nin sahibi Demir ile evlenmeyi kafaya koyan Gökçe, demire ulaşabilmek için en iyi yolun Kaan olduğunu anlamıştır. Hayatının aşkını bulmak için çıktığı yolda aniden Demir’e aşık olmaya başlayan Gökçe, bu yolda hiç beklemediği ilginç olaylar ile karşılaşacaktır.

Reklam ajansındaki sade hayatından bir anda Demir ve Kaan ile birlikte maceralar ve tuhaflıklar dolu bir hayata geçiş yapan Gökçe, dizinin en sevilen karakteri olacak gibi gözüküyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz