Bensu Soral Diziden Sonra Okuluna Geri Döndü

admin

Haberler

4 Ocak 2016

Bensu Soral Diziden Sonra Okuluna Geri Döndü

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Grafik Bölümü öğrencisi olan Soral, bölümünü oldukça fazla seviyor. Okulunu bir an evvel bitirmek isteyen Soral, ‘Okuluma tamamen isteyerek döndüm. Zaman geçtikçe okulu bitirmek zorlaşabiliyor. Arkadaşlarım tek tek mezun olmaya başladılar bile. Okulda kimseyi tanımıyorum. Yakın arkadaşlarımdan biri ile okuluma devam ediyorum ve okul benim için hala keyifli.’ dedi. Elele dergisine röportaj veren Bensu Soral, güzellik sırlarını ve hayallerini de dergi ekibi ile paylaştı.

Grafikerlik Yapmak İstiyorum

Ünlü oyuncu kariyerini bu alanda geliştirebilmek için sık sık gözlem yaptığını söyledi. Yabancı film ve dizilere ağırlık veren oyuncu aynı zamanda oyunculuk eğitimi almaya devam ettiğini de dile getirdi. ‘Oyunculuğu çok seviyorum ama kendi mesleğim olan grafikerliği de yapmak istiyorum. Bundan 10 yıl sonrasını değil, 10 gün sonrasını bile planlayamıyorum. Ruh halime her şey değişebilir ama şu an grafikerlik yapmak istiyorum.’ şeklind konuştu.

Güzellik sırlarını da paylaşan ünlü oyuncu, bakımlı kadınların kendilerine daha çok güvendiklerini ve enerjilerinin her zaman daha yüksek olduğunu söyledi. Güzellik sırrını disiplinli bir yaşam stili olmasına bağlayan oyuncu bakımını ihmal etmeden sürekli yaptığını ve bu konuda oldukça hassas olduğunu belirtti. Kate Moss’u stil ikonu alarak aldığını söyleyen oyuncu, bol kazaklardan ve uzun çizmelerden vazgeçemediğini de sözlerine ekledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz