Beren Saat Kösem Dizisini Kurtaramadı

admin

Star TV

9 Ocak 2016

Beren Saat Kösem Dizisini Kurtaramadı

Oyuncuların genel olarak yaptıkları her işi başarılı olarak yaptıkları ve bu sebepten dolayı onlara büyük teklifler gittiği düşünülüyor. Ancak dizi sektöründe ön planda olan bir oyuncu olabilmek için maddi ve manevi anlamda güçlü bir duruş sergilemeniz gerekiyor. Bu tür güce sahip olan oyuncular arasında ise ilk sıralarda Beren Saat yer alıyor.

Show TV’de 2004 yılında ekranlara gelen Türkiye’nin Yıldızları adlı programda ilk sırada yer alan ve pek çok farklı yapımcının dikkatini güzelliğe ile çeken Beren Saat, aradan geçen 11 yıllık uzun süre içerisinde sayısız projede yer alarak Türkiye’nin başarılı kadın aktrisleri arasında yer almaya başladı.

Dizi Reyting Sıralamalarında Düşüş Yaşamaya Devam Ediyor

Hatırla Sevgili, Aşk-ı Memnu, Fatmagül’ün Suçu Ne ve İntikam gibi başarılı dizilerde rol alan Beren Saat son olarak sürpriz bir şekilde Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine başrol oyuncusu olarak dahil edilmişti. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin yaşadığı sıkıntıları ortadan kaldırabilecek etkiye sahip olduğu düşünülen ünlü oyuncu da diziyi kurtaramadı.

24 Aralık tarihinde ekranlara gelen bölüm ile ortaya çıkan Beren Saat, dizinin gidişatına olumlu bir katkıda bulunamamış. Yılbaşının araya girmesi ile birlikte Yeter ve Kördüğüm dizilerinin gerisinde kalan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi Total’de 6. , AB ve ABC+1 grubunda ise 2. oldu.

Dizinin bu tür bir gerileme yaşaması ise Beren Saat’in de çare olamadığını gözler önüne seriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz