Kördüğüm Dizisinin 1. Bölümü Yayınlandı

Kördüğüm Dizisinin 1. Bölümü Yayınlandı

Fox TV ekranlarında 2016 sezonuna sıkı bir giriş yapılıyor. Yeni yayın döneminde birbirinden ünlü ve başarılı oyuncuları izleyenler ile buluşturacak olan Fox TV’nin en başarılı yapımları arasında Kördüğüm dizisi yer alıyor. Kördüğüm dizisi 1. bölümü ile 7 Ocak Perşembe akşamı izleyenlerin karşısına çıktı. Sezonun en iddialı ve başarılı yapımları arasında gösterilen Kördüğüm, zengin oyuncu kadrosu ve ilginç hikayesi ile uzun zamandır bekleniyordu.

İlk bölümü ile beklenen ilgiyi elde etmeyi başaran dizi seyirciler tarafından geçer not almayı başardı. Perşembe günlerinin en iddialı  yapımlarından olan Kurtlar Vadisi Pusu ile rekabet edemeyeceği düşünülen dizi Kördüğüm, 1. bölümü ile Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin izlenme oranlarına oldukça fazla yaklaşmayı başardı.

Sosyal Medyada 1. Sıraya Yükseldi

Dizinin başrollerinde çeşitli projelerden tanıdığımız İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy gibi ünlü isimler yer alıyor. Endemol Shine Türkiye tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin yönetmen koltuğunda ise Ömer Faruk Sorak oturuyor. Kördüğüm dizisinde rol alan karakterler birbirleriyle tamamen zıt yaşam tarzına sahip olan karakterler olarak karşımıza çıkıyor.

İki zıt karakterli erkek ve idealist bir kadının etrafında gelişen aşk ve dönüşüm hikayesini anlatan Kördüğüm dizisi ilk bölümü ile izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başardı. İlk bölümün yayınlanmasının ardıdan ise sosyal medyada TT sıralamasına girmeyi başaran dizi uzun süre boyunca TT olarak Twitter platformunda en fazla konuşulanlar arasında kalmayı başardı.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz