Evli ve Öfkeli Dizisinin Güzel Oyuncusu Hayatı ile İlgili Konuştu

9 Ocak 2016
Evli ve Öfkeli Dizisinin Güzel Oyuncusu Hayatı ile İlgili Konuştu

ATV ekranlarında yayınlanan Evli ve Öfkeli dizisinde Mine adlı karakteri canlandıran Yıldız Çağrı Atiksoy, Harper’s Baazar dergisi için, hayatındaki bazı sırlarını paylaştı. Drama dizilerinde rol almaya alıştığını söyleyen ünlü oyuncu romantik komedi dizilerinde de rol almak isterken bu projenin kendisine sunulduğunu belirtti. Hikayenin ilgi çekici olması ve oyuncu kadrosunun güçlü olması ise ünlü oyuncunun dizi teklifini kabul etmesine sebep olmuş.

Geçtiğimiz günlerde 12. Bölümü çekilen Evli ve Öfkeli dizisi ile ilgili ünlü oyuncu, ‘İlk kez canlandırdığım bir karakter olmasına rağmen verdiği tepkileri görünce ve duruşunu deneyim edince ben de aynısını yapardım diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Mine karakteri ile tamamen bütünleşmiş durumdayım.’ şeklinde konuştu.

Evlilik Hayalleri Kuruyor

Evlenip çocuk sahibi olmak istediğini söyleyen güzel oyuncu, evlilik hayalleri kurmaya başladığını ama yoğun iş hayatı sebebiyle evliliğin uzun bir süre daha hayalden öteye gidemeyeceğini belirtti. Yaşam şartlarının ilişkiyi yıprattığından bahseden oyuncu, maneviyata önem veren biri ile evlenebileceğini söyledi.

Çevresindeki insanların onu hep oyuncu olarak tanıdığını ama kendi içerisinde onun da özel bir hayatı olduğunu belirten ünlü oyuncu, oyunculuğunu daha iyi şekillendirebilmek için evlilik planlarını bir süre daha erteleyebileceğini söyledi.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz