Beren Saat’ten Yeni Aşk-ı Memnu Uyarlaması Bihter’e Açıklama Geldi, Bakın Ne Söyledi?

Aleyna

Haberler

4 Mayıs 2023

Beren Saat’ten Yeni Aşk-ı Memnu Uyarlaması Bihter’e Açıklama Geldi, Bakın Ne Söyledi?

Güzel oyuncu Beren Saat, dün akşam saatlerinde yakın arkadaşı Aslı Tiryakioğlu’nun mağaza açılışına katıldı. Pek çok ünlünün ağırlandığı açılışta basın mensupları da yer aldı. Beren Saat, kısa bir süreliğine basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı, güzel oyuncunun popülerliğini kazandığı Aşk-ı Memnu dizisinden uyarlanan Bihter filmi hakkındaki görüşleri de merak ediliyordu. Bildiğiniz gibi Bihter denildiği zaman akıllara Beren Saat’in efsanevi oyunculuğu geliyor. Türk televizyon tarihine damga vurmuş bu dizinin üzerine çıkmak Bihter filmi için zor olacak gibi görünüyor. Beren Saat, çekimleri tamamlanan ve Bihter rolünü Farah Zeynep Abdullah’ın oynadığı film için hem Farah Zeynep Abdullah’ı hem Bihter filmini desteklediğini açıkladı.

Beren Saat Açılışa Katıldı

Point De Vue, Arnavutköy’de, Tiryakioğlu ve Asyalı ev sahipliğinde hizmete başladı. Açılışa, Arzu Kunt, Beren Saat, Müge Sırmabıyık, Nuray Fenerciğlu, Ayşegül Kayabay, Ender Saraç, Fatih Ürek, Kerem Cem, Yonca Evcimik, Rüya Büyüktetik gibi cemiyet, sanat ve iş dünyasından tanınmış isimler katıldı. Beren Saat, üniversiteden arkadaşı olduğu Aslı Tiryakioğlu’nu yalnız bırakmadı. Beren Saat, “En yakın arkadaşlarımdan birisinin yeri burası. Anne olunca bir süre çalışma hayatına ara vermişti. Şimdi tekrardan başladı.” açıklamasını yaptı.

blank

Son dönemlerde oyunculuğunun yanında ses yetenekleriyle de karşımıza çıkan Beren Saat, İngilizce albümünü neredeyse tamamladığını ancak detay vermek istemediğini dile getirdi; “Şimdilerde birçok şey ertelendi. Onları bekliyoruz. Stüdyodayız şu sıralar. Şarkılar bitti sayılır. En doğru zamanı bekleyeceğiz yayınlamak için. Çok detay vermek istemiyorum. Çıktığı zaman herkes görecek zaten. Bütün albüm İngilizce. Tam tarif edemiyorum.”

Bihter Filmi Hakkında Konuştu

blank

Aşk-ı Memnu, Türk televizyon efsanelerinden biri, diziyi bu kadar iyi yapan oyunculardan biri de elbette Beren Saat idi. Şimdilerde Aşk-ı Memnu’nun filmi olarak karşımıza çıkacak Bihter’in çekimleri tamamlandı ancak film kendisine yayınlanacak platform arıyor. Mağaza açılışına katılan Beren Saat’e Bihter filmi sorulduğunda, desteklediğini açıkladı; “Farah’ı biliyorum bir tek. Bizimkisinden çok farklı olacak bence. Onlarınkisi biraz daha dönem gibi olacak. Çok da iyi olacağına eminim yani. İlk günden beri çok destekliyorum onları. Başka bir kadından bambaşka bir yorum izleyeceksiniz. Aynısını beklememek lazım bence.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz