Instagram Karıştı: 5,5 Aylık Hamile Nazlı Sabancı ile Met Gala’da Boy Gösteren Dua Lipa Pişti Oldu!

Aleyna

Haberler

4 Mayıs 2023

Instagram Karıştı: 5,5 Aylık Hamile Nazlı Sabancı ile Met Gala’da Boy Gösteren Dua Lipa Pişti Oldu!

Sabancı ailesinin ilk gelini Nazlı Sabancı, ilk çocuğunu kucağına almak için gün sayıyor. 5,5 aylık hamile olan Nazlı Sabancı, sosyal medya paylaşımlarıyla da gündeme geliyor, son olarak bayramda İtalya’ya giden Sabancı ailesinin pozlarını görmüştük. Bugün ise Nazlı Sabancı’nın, dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa ile neredeyse pişti olacağını öğrendik! Nazlı Sabancı, düğünü için Dua Lipa’nın Met Gala’da giydiği elbiseyi denediği anları Instagram’da paylaşarak; “Dua Lipa, you have the best taste ;))) benim icin de Karl Lagerfeld’in en iyi tasarımlarından biriydi” notunu düştü.

MET Gala Çok Konuşuldu!

Bildiğiniz gibi Nazlı Sabancı ve Hacı Sabancı, şaşalı bir düğünle dünyaevine girmişti. 2021 yılında sade bir nikah, 2022 yılında da görkemli bir düğün yapan çiftimizin nikah ve düğünlerini büyük bir merakla takip etmiştik. Nazlı Sabancı’nın nikahta ve düğünde tercih ettiği gelinlikler çok konuşuldu ancak bugünden sonra Sabancı gelininin giymediği gelinlikler de konuşulacak gibi duruyor! Meğer Nazlı Sabancı, geçtiğimiz gece MET Gala’ya katılan Dua Lipa’nın giydiği kıyafeti düğünü için denemiş.

Her sene ünlülerin akın ettiği MET Gala, sosyal bir statü halini aldı. Dünyanın en ünlü, en konuşulan isimleri MET Gala’da birbirinden şık kıyafetlerle arz-ı endam ediyor. Metropolitan Museum of Art, Türkçesiyle Metropolitan Sanat Müzesi, New York’un ünlü sanat mekanı. MET Gala da New York Metropolitan Sanat Müzesi Kostüm Enstitüsü için yapılan bir bağış etkinliği. Biletlerin 30 bin dolardan başladığı ve üç haneli rakamlara çıktığı, bilet fiyatları ile galaya giriş ve fotoğraflanmaya dair statülerin belirlendiği ise konuşulan diğer detaylar.

blank

Bu özel gece, Met Ball yani MET Balosu adıyla da biliniyor. Etkinliğin resmi adı ise Kostüm Enstitüsü Galası. MET Gala için her yıl bir tema belirleniyor. MET Gala teması haftalar öncesinden konuşulmaya başlıyor. Dünya modasının en önemli etkinliklerinden olan MET Gala ABD’nin New York şehrinde düzenlendi. Etkinlik “Karl Lagerfeld: A Line of Beauty” temasıyla gerçekleşti.

Dua Lipa ile Pişti Olacakmış!

MET Gala’ya katılanlar arasında Dua Lipa da bulunuyordu. Karl Lagerfeld tarafından tasarlanan 1992 sonbahar koleksiyonundan Chanel markalı bir balo elbisesi giyen Dua Lipa, 100 karatlık kolyesiyle göz kamaştırdı. Ancak meğer Dua Lipa, az kalsın Nazlı Sabancı ile pişti oluyormuş! Sabancı ailesinin güzel gelini Nazlı Sabancı, düğünü ve nikahı için aynı elbiseyi denemiş ancak tercih etmemiş. Dua Lipa ile gündeme gelen kıyafet sonrası güzel gelinimiz, söz konusu elbiseyi denediği fotoğrafları Instagram’da paylaşmayı ihmal etmedi. Ancak Instagram takipçilerinden sert yorumlar geldi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz