8 Mayıs’ta Boşanacak Olan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Hakkında Bilinmeyen Detay: Meğer Davayı…

Aleyna

Haberler

4 Mayıs 2023

8 Mayıs’ta Boşanacak Olan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Hakkında Bilinmeyen Detay: Meğer Davayı…

Geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, ayrılık iddialarının ardından Instagram hesaplarından açıklama yayınlayarak boşanacaklarını duyurmuşlardı. Evleneli henüz birkaç ay olmasına rağmen ikili arasında yaşanan ve onları ayrılığa iten nedenler bilinmiyor, 8 Mayıs Pazartesi günü sabah 10.00’da Adalar Adliyesinde dava görülecek. Ancak bugün Birsen Altuntaş’ın haberinde boşanma davası hakkında daha detaylı bilgiler öğrendik. Davayı açan kişi Oğuzhan Koç’muş, ayrıca çiftimiz davaya gizlilik kararı çıkartmış.

Boşanma Davaları Pazartesi Günü!

Çiftimiz ihanet iddialarını kesin bir dille yalanlamıştı, ortaya pek çok iddia atılmasına rağmen henüz gerçeği bilmiyoruz ve çıkartılan gizlilik kararı nedeniyle de öğrenemeyeceğiz gibi duruyor. Bir süredir ayrılacakları konuşulan Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, Instagram hesaplarından ortak açıklama yapmıştı.

Açıklamada; “Evliliğimizi bir süredir yürütemediğimizi görüp sona erdirme kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın, ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor; onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas şekilde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz. Siz basın mensubu arkadaşlarımızın da bu sürece aynı hassasiyetle yaklaşmasını önemle rica ediyoruz” ifadelerini kullanıştı.

Davayı Oğuzhan Koç Açmış!

Bu açıklamanın ardından apar topar dava sürecine geçen çiftimizin, 8 Mayıs Pazartesi günü sabah 10.00’da Adalar Adliyesinde boşanma davaları görülecek. Çiftimizin boşanma davası hakkında ilginç bir detay daha öğrendik.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre boşanma davasını açan taraf Oğuzhan Koç’muş. Haberin detayları şu şekilde; “Evliliklerinde bir yılı doldurmadıkları için anlaşmalı olarak boşanamayan ikilinin davası geçen hafta açıldı. Boşanma davasını açan tarafın Oğuzhan Koç olduğu öğrenildi. Koç’un avukatı Ayşegül Mermer Adalar Adliyesi’ne başvurarak boşanma davasını açtı ve 8 Mayıs Pazartesi günü 13.30’a tarih alındı. Edinilen bilgiye göre duruşmada fikir uyuşmazlığı yaşadıklarını, evlilik birliğini devam ettirmek istemediklerini belirtecek olan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, iki tanık dinletecek. Görülecek davanın içeriğiyle ilgili taraflar mahkemeden gizlilik kararı da aldırdı. Özdemir ve Koç gözlerden uzak olmak için için Adalar Adliyesi’ni seçti. Boşanma davasında ikili hazır bulunacak.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz