Ebru Gündeş Bunu da mı Yaptı? Reza Zarrab’ın Eski Sevgilisi Günel Zeynalova: “Bu Kaçıncı Kötülüğün?”

Aleyna

Haberler

5 Temmuz 2023

Ebru Gündeş Bunu da mı Yaptı? Reza Zarrab’ın Eski Sevgilisi Günel Zeynalova: “Bu Kaçıncı Kötülüğün?”

Ebru Gündeş’in geçtiğimiz yıllarda boşandığı eski eşi Reza Zarrab’ın bir dönem aşk yaşadığı ünlü Azeri şarkıcı Günel Zeynalova açtı ağzını yumdu gözünü! Ünlü şarkıcının sahnesini engellediğini iddia eden Günel Zeynalova, Ebru Gündeş’i kötülükle ve ekmek parasıyla oynamakla itham etti!

Ebru Gündeş’e Ateş Püskürdü!

İbrahim Tatlıses tarafından küçük yaşlarda keşfedilen Günel Zeynalova, o dönemlerden evlilik yolunda ilerlediği bir ilişki yaşıyordu. İlişki yaşadığı isim ise Reza Zarrab’tı. Günel Zeynalova, o dönem Ebru Gündeş’le aldatıldığını gelinlik provasındayken öğrenmiş ve Reza Zarrab ile ilişkisini sonlandırmıştı. Ayrılığın ardından Reza Zarrab ve Ebru Gündeş nikah masasına oturdu ancak Ebru Gündeş ve Günel Zeynalova arasındaki düşmanlık aradan yıllar geçse de devam etti. Geçtiğimiz gün ise Azerbaycan’da bir düğünde Ebru Gündeş ile sahne alması için Günel Zeynalova davet edilmiş ancak iddiaya göre Ebru Gündeş, Günel Zeynalova’nın sahneye çıkmasına engel olmuş. Bu durumun ardından Günel Zeynalova, Instagram’dan Ebru Gündeş’e isim vermeden ateş püskürdü:

“Bilir misiniz? Yok ya hepimiz biliriz..?? Rızkı veren Allah’ım tabiki, önü kesilmez. Engel olanların bu dünyada cezası büyük yaşamadan cehennem veya bilinmez, cennete gitmez! Benim bu dünyada 25 yıllık sanat hayatımda hiç kimseye kıskançlık etmedım, rızkını kesmedım düşmanlık dahi etmedim. Sorarım, sorarım da een hayatımdakini bile bile saklayan duyulmasın diye kendini saf gösteren, gazetecilere para yediren, hala neyin davasındasın? Ne istiyorsun? olan olmuş gecen geçmiş. Ama sen kötü kalplisin! Kötüsün! Tecrübeli yılların şarkıcısı… Ne oldu? Davet edildin? Korktun mu? Korkma biz misafirperver halkız, gelen misafire kotülük etmeyiz… Azerbaycan Halkı olarak bilirsin… Geçmiş adı üstünde geçmiş? ben rahatsız olmadım senden? Senin ekibin 25/30 farketmez benim ekibim 15 kişi benimle beraber ekmek parası kazanıyor hiç mi vicdanı sızlamaz insanın tabi insan olanın? Davet edilir sanatcı gelir herkes işinde gücünde, engel olmak çünkü büyük günah. Bu kaçıncı kötülüğün? Günahlarının cezasını Allah’a havale ettim??Kim bana ne yanlışı varsa Allah’ımdan bulsun ✨??Amin. Bu sahne 3 temmuz sahnemiz. Aslı da olacak olan 4 Temmuz’du. Rahatsızlık duymuş aynı sahnede olmak istememişmiş. Ama birinci belli İKİNCİ KİM??? DEVAM ✨✨?✨✨ parlayalım. şemkir şiştepe”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz