Berfu Yenenler’den Eser Yenenler’e “Minik” Tektaş Göndermesi: “Evlilikte Hata Yaparsan Başına Kakılır”

Aleyna

Haberler

12 Kasım 2020

Berfu Yenenler’den Eser Yenenler’e “Minik” Tektaş Göndermesi: “Evlilikte Hata Yaparsan Başına Kakılır”

Berfu ve Eser Yenenler çifti 2019 yılında evlenmiş ve birkaç ay sonra çocuklarını kucaklarına almışlardı. Şimdilerde tekrardan hamile olan Berfu Yenenler, Eser’in kendisine evlenme teklifi sırasında kendisine hediye ettiği “minik” tektaş yüzükle alakalı sitemli bir paylaşım yaptı. Eğlenceli aile hayatlarıyla ilgi çeken çiftin bu komik paylaşımı takipçileri tarafından binlerce beğeni beğeni aldı.

İkinci Çocuk Yolda!

2019 Miss Turkey yarışmasının tescilli güzeli Berfu Yenenler, geçtiğimiz günlerde ikinci kez hamile olduğunu açıklamıştı. Takipçilerine ikinci çocuğun müjdesini çektiği video ile veren Berfu Yenenler, bebeğin cinsiyetinin erkek olduğunu ve ikinci kez anne olmaktan dolayı çok heyecanlı olduğunu açıklamıştı. Berfu, geçtiğimiz günlerde göbeğinin büyümeye başladığını söylemişti. Hamileliğin her anını an be an takipçileriyle paylaşan tescilli güzelimiz, her fotoğrafına binlerce beğeni alıyor.

Berfu’dan Eser’e Olay Olan “Minik” Tektaş Göndermesi

Çiftin evlilik kararını alması üzerine Eser Yenenler Berfu’ya evlilik teklifi etmiş ve tektaş yüzük almıştı. Eser’in aldığı tektaş, küçüklüğü ile sosyal medyada alay konusu olmuş ve günlerce konuşulmuştu. Gelen yorumlara gülerek baktıklarını söyleyen çift, maddiyata takılmadıklarını ve önemli olan şeyin samimiyet olduğunu defalarca dile getirdiler. Buna rağmen tektaş yüzük bir türlü gündemden düşmemiş hatta birçok kişi tarafından fiyatı araştırılarak ortaya çıkarılmıştı.

blank

Berfu ve Eser Yenenler çifti, yapılan yorumları önemsememiş ve tiye almış olacaklar ki, dün Instagram’dan eğlenceli bir video paylaştılar. Berfu, kendi hesabında paylaştığı videoya tektaşını göstererek “Evlilikte 1. kural: Hata yaparsan başına kakılır” notunu yazdı. Berfu’nun evin her yerine kocaman tektaş resimleri astığı ve sürekli Eser’in karşısına tektaş çıktığı bu eğlenceli video, sosyal medyada bir anda gündem oldu. Arkadaşları Oğuzhan Koç’un “Yüzük” şarkısını dahil ettikleri paylaşımı, takipçileri eğlenceli ve komik buldu.

Çiftin Birlikte Çok Eğlendiği Aşikar!

blank

Eser Yenenler’in komedi konusundaki ustalığına Berfu’da ayak uyduruyor gibi gözüküyor. Bir araya geldikleri videoda esprilerin havada uçuştuğu komik anlar takipçileri tarafından çok beğeniliyor. İlk zamanlarda önyargıyla yaklaşılan çift, şimdilerde “en samimi çiftler” arasında yerini çoktan aldı bile. Biz de buradan Eser ve Berfu çiftinin bu güzel enerjilerinin bir ömür boyu devam etmesini diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz