Netflix’in Türk Yapımları Her Zaman “Bir Başkadır”! Öykü Karayel’in Ses Getiren Dizisi Bugün Başlıyor

Aleyna

Haberler

12 Kasım 2020

Netflix’in Türk Yapımları Her Zaman “Bir Başkadır”! Öykü Karayel’in Ses Getiren Dizisi Bugün Başlıyor

Başrollerinde Öykü Karayel, Fatih Artman, Alican Yücesoy, Funda Eryiğit gibi isimlerin yer aldığı Netflix Türkiye yapımı “Bir Başkadır” dizisi bugün izleyici karşısına çıkıyor. Senaristliğini ve yönetmenliğini “Masum” dizisinin yaratıcısı olan Berkun Oya’nın yaptığı dizi ilk fragmanlarıyla gündem yaratmıştı.

öykü karayel bir başkadır

“Bir Başkadır” Dizisinin Konusu

Dizi bir grup farklı sosyo-ekonomik kültürlerden gelen insanın, İstanbul’un hareketli ve canlı hayatında bir araya gelmesini ve karşılaştıkları birtakım tesadüfleri ele alıyor. Karakterlerin yeni seçimler yapıp geçmişleriyle yüzleşmesini izleyeceğimiz bu dizi 8 bölümden oluşuyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanında Öykü Karayel’i tesettürlü bir kadın karakteri canlandırırken görmüştük. Büyük yankı uyandıran fragmanın ardından “Bir Başkadır” dizisi ilgi göreceğe benziyor.

İşte, dizinin geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk fragmanı:

Dizide “Meryem” karakterini canlandıran Öykü Karayel, gündelikçilik yaparak hayatını idame ettirmeye çalışan bir karakter. Sürekli baygınlık geçiren Meryem, tavsiye üzerine bir psikiyatriste gidiyor ve kendisine yöneltilen sorulardan biri onu rahatsız ediyor. Böyle başlayan dizide her ne kadar hayatları ya da hayalleri birbirinden çok başka olsa da yolları kesiştiğinde ortak özelliklerinin ortaya çıkacağı farklı karakterler işleniyor.

Öykü Karayel Uzun Zaman Sonra Yine Ekranlarda

2019 yılında Muhteşem İkili dizisinden sonra kariyer hayatına dijital platform için yayınlanan bu diziyle devam eden Karayel, dizinin Netflix’te yayına girmesinin hemen ardından sosyal medya hesabında fotoğraf paylaştı. Dizinin bir kesitinin yer aldığı fotoğrafın altına “Bir senedir bu fotoğrafı paylaşmayı bekliyorum… O gün geldi.. Bu nedir?” notunu paylaşarak ne kadar heyecanlı olduğunu takipçileriyle paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz