Deniz Çakır Ekranlara Geri Dönüyor! Fox TV’nin Olay Yaratacak Dizisi “Defne ile Son Gece” Yakında…

Aleyna

FOX

12 Kasım 2020

Deniz Çakır Ekranlara Geri Dönüyor! Fox TV’nin Olay Yaratacak Dizisi “Defne ile Son Gece” Yakında…

En son “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” ve “Vurgun” dizilerinde gördüğümüz Deniz Çakır, yepyeni bir diziyle ekranlara geri dönüyor. Fox TV’nin çok konuşulacak yeni dizisi Defne ile Son Gece dizisinin başrolü Deniz Çakır olarak belirlendi.

deniz çakır

Defne ile Son Gece dizisinin konusu ise henüz belli değil. Fakat Fox TV’nin reyting sıralamalarında geri planda kalan dizilerine karşı iddialı bir proje ile geldiği söyleniyor. Dizinin senaryosunu Adını Feriha Koydum, Fazilet Hanım ve Kızları, Kardeş Çocukları, Güllerin Savaşı ve Zalim İstanbul dizilerinin senaristi Sırma Yanık’ın yazacağı ise kesinleşti. Yönetmenliğini ise Ömür Atay üstlenecek.

Sırma Yanık’ın dizi için, geçtiğimiz aylarda yayına giren ve kısa sürede final yapmak zorunda kalan Zalim İstanbul oyuncularına teklif götüreceği de söylentiler arasında yer alıyor.

Dizinin konusu henüz belli olmasa da ekranlarda görmeye alışık olmadığımız gerilim türü ile karşımıza çıkacağı yönünde bir iddia var. Biz de şimdiden yeni dizinin konusunu ve Deniz Çakır’ın rolünü merak etmeye başladık bile!

Dünden Bugüne Deniz Çakır

37 yaşında olan güzel oyuncu, oyunculuk hayatına 2004 yılında Kadın isterse dizisiyle başlamıştı. Bu dizide “Alev” karakterini canlandıran Deniz Çakır, kariyerinin dönüm noktasını Yaprak Dökümü dizisiyle yakalamıştı. Ferhunde rolü hafızalara kazınmış ve entrikalı halleri ile bir dönem Türk televizyon tarihinin en sevilmeyen karakterleri arasına girmişti.

deniz çakır yaprak dökümü

Deniz Çakır’ın Aynı Zamanda Bir Seslendirme Sanatçısı Olduğunu Biliyor Muydunuz?

deniz çakır seslendirme

Deniz Çakır, oyunculuk kadar seslendirme sanatçılığı ile de oldukça ilgili. “Iron Man”, “The Simpsons” ve “Kung Fu Panda” gibi dünyaca ünlü yapımların Türkçe seslendirmelerine ve birçok reklam filmine sesiyle katkı sağlamıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz