Bergüzar Korel Temizlik Takıntısı Olan Kedisi Safiye’ye İsyan Etti: “Benim Sahiplediğim…”

Aleyna

Haberler

9 Aralık 2020

Bergüzar Korel Temizlik Takıntısı Olan Kedisi Safiye’ye İsyan Etti: “Benim Sahiplediğim…”

Son zamanlarda SMA hastası çocuklara desteğini esirgemeyen ve yardım etmek için elinden geleni yapan ünlülerden biri de sevilen oyuncu Bergüzar Korel!

Bergüzar Korel, sadece SMA hastası çocuklarla ilgilenmiyor. Özellikle hayvanlara da ayrı bir düşkünlüğü olduğunu biliyoruz. Instagram’ı aktif olarak kullanan Bergüzar Korel, gün içinde kedi ya da köpekleriyle pek çok story paylaşıyor! Bugün ise 2014 yılında sahiplendiği kedisi Safiye’nin rahatsızlığını dile getirdi. Temizlik takıntısı olan Safiye’ye veterinerler son çare olarak antidepresan vermiş!

SMA Hastaları İçin O Ses Türkiye’de Giydiği Elbisesini Bağışladı!

Özellikle son bir yıldır, SMA hastası çocukların tedavisi için destek olduğunu ve sosyal medyadan da insanları destek olmaları için teşvik etmeye çalıştığını biliyoruz güzel oyuncunun. Gün içinde de bu konuyla alakalı sosyal medya hesabından gönderiler ve videolar paylaşarak; farkındalık yaratmaya ve SMA hastası çocukların hayatını kurtarmaya çalışıyor.

Geçtiğimiz günlerde ise, O Ses Türkiye’nin 2020 Yılbaşı programında giydiği kıyafeti açık arttırmaya çıkarılması için, “iyilik_elcileri_sma” isimli bir kuruluşa verdi.

Bergüzar Korel’in O Ses Türkiye’de giydiği kıyafeti “iyilik_elcileri_sma” Instagram hesabında satışa sunuldu. Açık arttırma 24 saat süreyle 500 Euro ile başladı! İsminin açıklanmasını istemeyen gizli bir alıcı, Bergüzar Korel’in Ali Eymen bebek için bağışladığı elbisesini 100 bin TL vererek satın aldı!

Temizlik Takıntılı Safiye Kedi!

Instagram hesabından evcil hayvanlarını sık sık gördüğümüz Bergüzar Korel, bugün storysinde 2014 yılında sahiplendiği kedisi Safiye’yi paylaştı! Kedisinin çok titiz ve takıntılı olduğunu söyleyen Bergüzar Korel, kedisinin kendisini temizlemekten karnındaki tüyleri bitirdiğini ve veterinerinin son çare olarak antidepresan önerdiği anlattı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz