Mucize Doktor’un Beliz’i Hazal Türesan Çekingenlikten Konservatuvara Girememiş! “Madonna” Anısına Çok Güleceksiniz

Aleyna

Haberler

9 Aralık 2020

Mucize Doktor’un Beliz’i Hazal Türesan Çekingenlikten Konservatuvara Girememiş! “Madonna” Anısına Çok Güleceksiniz

Ünlü oyuncu Hazal Türesan’ı son dönemde görmediğimiz bir yapım bulmak mümkün değil! Ancak başarılı oyuncu zamanında çekingenlikten konservatuvar sınavını geçememiş.

Ünlü oyuncu Hazal Türesan’ı 2015’te yayınlanan fenomen “Kara Para Aşk” dizisinden sonra tutabilene aşk olsun! Türesan, o günden beri en kaliteli yapımlarda karşımıza çıkmaya devam ediyor. Son olarak geçen sezonun şampiyonu “Mucize Doktor” ve Netflix Türkiye yapımı “Atiye” dizilerinde izlediğimiz Türesan, Acun Ilıcalı’nın da gözünden kaçmadı! Türesan, EXXEN’de yayınlanacak dizilerden birinde başrol oynuyor. Ancak ünlü oyuncu her zaman böyle başarılı ve tuttuğunu koparan biri değildi!

“Keşke girişken olabilsem”

Hazal Türesan

Hazal Türesan, bir röportajında daha girişken ve saf bir biçimde her şeye atlama huyuna sahip olmak istediğinden bahsediyor. Çünkü hayatı boyunca bu konuda sıkıntı çekmiş! Acaba çekmese onu daha nerelerde görebilirdik?

Türesan, konservatuvar sınavlarına hazırlanırken en büyük isteği jüriyle konuşmamakmış. Sınavın ilk dört aşamasında şarkı söylemek, doğaçlama, tirat gibi yeteneklerini sergilerken son aşamada jüriyle sohbet etmek gerekiyormuş. Türesan’a en zor gelen de bu olmuş! “Resmen donuyorum, IQ’m düşüyor, soruları anlamıyorum” diyen oyuncunun korktuğu başına gelmiş.

“En sevdiğim oyuncu…”

Hazal Türesan

Hazal Türesan performanslarını sergiledikten sonra “Kurtuldum” diye düşünse de “En sevdiğin artist kim” sorusundan kaçamamış. “Sanki oyunculuk değil başka bir şey okuyacakmışım gibi tüm ciddiyetimle ‘Madonna’ deyiverdim. 10 kişilik jüri hayatlarının şokunu yaşadı” diyen Türesan “Evita’daki performansı çok güzeldi” diye de eklemiş!

“Benim işim eylemek”

Hazal Türesan

Hazal Türesan daha sonra uluslararası ilişkiler bölümüne girse de oyunculuğun peşinden gitmeye devam etmiş ve Ankara Üniversitesi DTCF Konservatuvarı’na girmeyi başarmış. “Benim işim eylemek. Okulda da sahnemi oynar ve susardım” diyen Türesan, uzun süre istediği gibi işlerin parçası olamamış. Ama şeytanın bacağını “Kara Para Aşk” dizisiyle kırıp bugünlere kadar gelmiş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz