Demet Özdemir ve Hatice Şendil de SMA’lı bebeklere Destek Oldu! Bu Bir İyilik Zincirine Dönüştü!

Aleyna

Haberler

9 Aralık 2020

Demet Özdemir ve Hatice Şendil de SMA’lı bebeklere Destek Oldu! Bu Bir İyilik Zincirine Dönüştü!

Başarılı oyuncu Demet Özdemir bu kez de iyilik eli uzatıyor. Son dönemlerde sıklıkla duyduğumuz SMA hastası çocuklara pek çok ünlüden, fenomenden veya influencerdan yardım ve destek gelmişti. Bu kez de Demet Özdemir onlara umut olmaya çalışıyor.

Bergüzar’dan Feyz Almış

Geçtiğimiz günlerde “İyilik Elçileri” adında bir Instagram hesabı açılmıştı. Ünlüler bu sayfaya kullanmadıkları ürünleri göndererek açık arttırmaya sunuyordu. Amaçları insanların bu ürünleri almaları ve ücretinin de SMA’lı bebeklere bağışlanmasıydı.

Bergüzar Korel de bir bebeğe bu şekilde destek olmuştu. Bu şekilde pek çok insana da örnek bir davranışta bulunmuştu.

Demet Özdemir de bugün Instagram hesabından storyler çekerek durumu açıklamaya başladı.

İyilik meleği oyuncumuz “Bergüzar’dan feyz aldım.” diyerek oda bu yardımda bulunmak istiyordu. Demet Özdemir, özel bir gecede giydiği elbisesini açık arttırmaya sunuyor. “Umarım güzel bir fiyata satılır!” diyerek de güzel dileklerini ekliyor storye.

Bu videolu storylerin sonrasında paylaştığı fotoğrafta da her şeyi detaylı olarak açıklıyor Demet Özdemir. Takipçilerinin desteğini bekleyen ünlü oyuncu, “İyilik Elçileri” sayfasına girerek bir el de siz uzatın diyor!

Bu Bir İyilik Zinciri Oldu!

İyilik Elçileri sayfasına destekler bitmiyor. Ünlülerimiz bu yardımları bir iyilik hareketine dönüştürdü. Bergüzar Korel’den alığı pası Esra Erol’a atan Hatice Şendil de bu zincirin bir parçası.

Hatice Şendil de bugün paylaştığı bir hikayeyle bu iyilik hareketinin bir parçası olmak istediğini duyurdu! “Ali Bebek”e yardım desteklerini o da kendi takipçilerinden bekliyor!

Hatice Şendil’in SMA hastası bebekler için açık arttırmaya sunduğu ürün ise bir küpe.

Başka bir ünlü arkadaşının da destek olmasını rica eden Hatice Şendil, pası Esra Erol’a yönlendirdi. Esra Erol’un adını pek çok yardım kampanyasında duyduk. Bakalım bu kez o neler yapacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz