Berk Oktay Çektiği En Özel Sahneyi Paylaştı: “Ona selam vermek…”

Aleyna

FOX

30 Ekim 2020

Berk Oktay Çektiği En Özel Sahneyi Paylaştı: “Ona selam vermek…”

Savaşçı dizisinin başrol oyuncusu Berk Oktay, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla takipçilerini duygulandırdı. “Hayatımın en özel sahnesi” dediği fotoğrafa yüzlerce mesaj yağdı.

Berk Oktay

Savaşçı dizisinin başrol oyuncusu Berk Oktay, sosyal medyayı en aktif kullanan oyuncular listesinde yer alıyor. Sosyal medyada görüşlerini belirtmekten hiç çekinmeyen ünlü oyuncu, son paylaşımıyla çok özel bir şekilde Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Kariyerinin En Özel ve Gururlu Anı!

Berk Oktay, Bordo Berelilerin zorlu hayatını anlatan Savaşçı dizisinde Yüzbaşı Kağan Bozok’u canlandırıyor. Savaşçı dizisinin başrolünü oynamaktan duyduğu gururu her yerde dile getiren ünlü oyuncu, diziye ve kariyerine dair en özel anları da dün paylaştı.

Berk Oktay'ın attığı story

“Hayatımın en özel sahnesi… Atamın huzurunda, O’na üniformamla selam vermek…” diyerek Savaşçı dizisinde çektikleri Anıtkabir sahnesini paylaşan oyuncu takipçilerini duygulandırdı. O sahneyi aşağıda görebilirsiniz.

Ünlü oyuncu, #gazimustafakemalatatürk hashtagiyle paylaştığı fotoğrafla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı da özel bir şekilde kutlamış oldu. Berk Oktay’ın yaptığı bu paylaşıma yüzlerce mesaj yağdı.

Berk Oktay Savaşçı’dan Ayrıldı Mı?

Berk Oktay

Savaşçı dizisi pandemi nedeniyle erken bir sezon finali yaptı. Eylülde de stok bölümlerle 99. bölüme kadar yayınlanan dizinin yeni sezon çekimleri sürekli ertelendi. Çekimler bir türlü başlamayınca ortalığa final söylentileri yayıldı. Ancak dizinin yapımcısı Limon Film, bu söylentileri her fırsatta yalanladı. Başrol oyuncuları ile ilgili yaşanan pürüzleri nihayet gideren Limon Film, çekim mekanlarının yenilendiğini ve yakına sete çıkacaklarını ilan etti. Ancak set tarihi yine ertelenmeye başladı.

Savaşçı

Son olarak Berk Oktay’ın aynı kanaldaki Yasak Elma dizisine transfer olacağı haberleri gündeme bomba gibi düştü. Neyse ki yapımcı Limon Film ve Berk Oktay bu söylentileri yalanladı. Savaşçı dizisinin dördüncü sezonunun -ve Berk Oktay’ın- kasım ayında FOX ekranlarında olması bekleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz