Özge Özpirinçci’nin Hayatındaki En Kıymetli Şey O! Burak Yamantürk ve Özge Özpirinçci’nin Aşkı Nasıl Başladı?

Aleyna

Haberler

30 Ekim 2020

Özge Özpirinçci’nin Hayatındaki En Kıymetli Şey O! Burak Yamantürk ve Özge Özpirinçci’nin Aşkı Nasıl Başladı?

Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk yıllardır gözlerden uzak ama bir o kadar da mutlu bir ilişki yaşıyor. Ortak tutkuları doğa olan çift, her bakımdan uyumlu halleriyle parmak ısırtıyor. Peki bu aşk macerası nasıl başladı?

Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk

Özge Özpirinçci’yi yıllardır ekranda görsek de Aşk Yeniden ve Kadın dizileriyle çıtayı arşa çıkardı. Hem komedide hem de dramada yeteneğini kanıtlayan Özpirinçci, ödüllere boğuldu. Ödül törenlerindeki konuşmalarına ve verdiği röportajlara göre ünlü oyuncunun başarısının en büyük kaynaklarından biri sevgilisi Burak Yamantürk!

En Özel Teşekkür Hep Burak Yamantürk’e!

Burak Yamantürk, modern dansla başlayan sahne kariyerini televizyona taşımış bir isim. Henüz kariyerinin “zirve” işi olarak görülen bir projede yer almasa bile adını hep Veda, Yasak, Dip, Acı Aşk gibi kaliteli projelerde görüyoruz. İkiliyi buluşturan da zaten bu kaliteli dizilerden birisiydi. 2013’te Tatar Ramazan’da bir çifti canlandıran Özpirinçci ve Yamantürk’ün aşkı gerçeğe dönüştü!

Aslında Tipi Değilmiş!

Özge Özpirinçci ve Engin Altan Düzyatan

Özge Özpirinçci, Tatar Ramazan dizisine başladığı dönemde beş yıllık sevgilisi Engin Altan Düzyatan’dan yeni ayrılmıştı. Kalbi kırık olan ve bir süre yalnız kalmak isteyen Özpirinçci’ye hayat güzel bir sürpriz hazırlamış!

Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk

Özpirinçci, sette “Nasıl bir partnerim olacak acaba” diye korkuyla beklerken karşısında modern dansçı, yemek yapmaya bayılan, herkesle iyi anlaşan birini bulmuş. Dahası, ünlü oyuncu aslında esmer erkeklerden hiç hoşlanmıyormuş ama Burak Yamantürk’ten ilk görüşte çok etkilenmiş. Burak Yamantürk’ü tanıdıkça “Yalnız kalacağım” kararından vazgeçmiş ve güvensizliğinin üstesinden gelmeyi başarmış.

Sonsuz Aşka İnanıyorlar!

Burak Yamantürk ve Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci, sonsuz aşkın varlığına annesi ve babasını görerek inandığını söylüyor. Burak Yamantürk’ün anlattığına göre ikili bu derin bağı kurmayı başarmış! Özpirinçci, sevgilisinin çok akıllı ve ilişkideki dengeleri güzel kurabilen biri olduğunu söylüyor.

Sevgisini Yemek Yaparak Gösteren Bir Erkek!

Özge Özpirinçci sevgisini göstermeyi çok iyi bilen, tabiri caizse “bıcır bıcır” bir kadınmış. Burak Yamantürk’ünse bu konuda farklı yöntemleri varmış. Harika yemek yapan Yamantürk, sevgilisi için hiç üşenmeden gece üçte bile kalkıp yemek pişirirmiş.

“Zaten kafamda evliyim”

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Ruhunun yarisinin dogumgunudur ve “O” senin filminin sehir disi gosterimleri icin yanindadir. Guzel bir gunun ardindan fotograf cektirmek istersin cunku farkedersin ki eski fotograflarin sosyal medyada paylasilamayacak kadar “enteresandir” ??‍♀️. Hadi bi fotograf cekelim azicik eli yuzu duzgun olsun dersin tam o sirada kendi annen arar “ruhunun yarisinin” dogumgununu kutlamak icin… ??‍♀️ İyi ki yollarimiz kesisti @burakyamanturk , iyi ki sevdik birbirimizi! İyi ki varsin! ❤️ Saglik, mutluluk, huzur, basari, dans, sanat, guzel yemek, bol seyahat ve eglence dolu yillarin olsun! Sana hastayım… (suratinin gozukmedigi fotografi paylasip dogumgununu kutluyorum ama cok da sey yapmamak lazim ya…) ?

Ozge Ozpirincci (@ozpirincci)'in paylaştığı bir gönderi ()

Altı yıldır beraber olan çifte en çok gelen sorulardan biri de neden evlenmedikleri. Özge Özpirinçci bu soruya “Zaten kafamda Burak’la evliyim. Kendimden önce onu düşünüyorum. Tamam, evliyim işte!” yanıtını veriyor. Çift, çocuk yapmaya karar verince evlenmeyi düşünüyor.

“En güvenli kasaya koymak istiyorum”

Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk

Özge Özpirinçci’nin başrol oynadığı Kadın dizisinde canlandırdığı karakterin ölümcül bir hastalığı vardı ve dizi ağır bir dramdı. Bu nedenle, Özpirinçci sadece psikolojik olarak değil fiziken de zorluklar yaşadı. “Beyin gerçeklik ve oyunculuk arasındaki farkı bilmediği için ilk sezon ciddi bir hastalık geçirdim” diyen oyuncunun bu dönemdeki en büyük desteği yine Burak Yamantürk’tü.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

?❤️

Ozge Ozpirincci (@ozpirincci)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bu dönemde aralarındaki bağ daha da güçlenen çift birbirleri için vazgeçilmez bir noktaya geldi. Özpirinçci, “Böyle bir sektörde ve böyle bir ülkede o kadar değerli ki benim için, onu en güvenli kasaya koyup en zor şifreyle korumak istiyorum” diyerek aşkını anlatıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz