Duygu Özaslan’ın Bornozlu Paylaşımıyla Dalga Geçilince Bu Kez “Büyük Problemleri” Olduğunu İlan Etti!

Aleyna

Haberler

30 Ekim 2020

Duygu Özaslan’ın Bornozlu Paylaşımıyla Dalga Geçilince Bu Kez “Büyük Problemleri” Olduğunu İlan Etti!

Sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, bornozlu pozu nedeniyle son günlerde yine alay konusu oldu. Bunun üzerine, Özaslan Instagram’dan “büyük problemleri” olduğunu paylaştı!

Duygu Özaslan

YouTube için çektiği makyaj videolarıyla tanınan Duygu Özaslan, gündemden hiç düşmeyen ve en çok kazanan sosyal medya fenomenlerinden biri. Özaslan, kırk yıllık sahanda yumurtaya “sunny side up” demesi ya da paylaştığı photoshoplu fotoğraflarla alakasız fiziği gibi pek çok ufak çaplı skandala imza attı. Özaslan geçtiğimiz günlerde de bornoz fotoğrafıyla gündeme geldi.

“Shopu azalt kanka!”

Duygu Özaslan, banyodan çıktıktan sonra “Self Care Monday” etiketiyle bir fotoğraf paylaştı. Özaslan banyoda bile makyajlı fotoğraf paylaşınca takipçilerinin alaylı yorumlarının hedefi oldu.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

self care mondays ??‍♀️

duygu özaslan (@duyguozaslan)'in paylaştığı bir gönderi ()

“Duş başlığından rimel mi akıyor?” diye ti’ye alınan Duygu Özaslan için yapılan eğlenceli yorumlardan bazıları şöyle.

Duygu Özaslan'ın gönderisine yapılan yorumlar

Duygu Özaslan’ın geçen yaz gizlice bikinili fotoğrafları çekildi ve verdiği cesur pozların aksine oldukça kilolu olduğu ortaya çıktı. Bu konudan çok rahatsız olduğu bilinen Özaslan’a takipçileri “photoshop ustası” iması da yaptı!

Duygu Özaslan'a yapılan yorumlar

Bazı Problemleri Var!

Duygu Özaslan yine sosyal medyada alay konusu olunca “problemleri olduğuna” dair bir paylaşım yaptı. Ama giydiği çizmenin reklamını yapmayı ihmal etmeden!

Bu gönderiyi Instagram'da gör

prblms

duygu özaslan (@duyguozaslan)'in paylaştığı bir gönderi ()

Duygu Özaslan bu pozla bir nevi meydan okusa da alaycı yorumlardan kurtulamadı. Özaslan’ın anlamsız İngilizce merakı, Türkiye’de büyümemişçesine yumurtaya “sunny side up” demesi ve photoshop skandalını hatırlatan yorumlar şu şekilde.

Duygu Özaslan'ın gönderisine yapılan yorumlar

Öte yandan, tüm alaycı yorumlara rağmen Danla Bilic ile beraber sosyal medyadaki en başarılı influencer olan Duygu Özaslan, reklamını yaptığı ürünlerde satışları patlatıyor! Bu da “reklamın iyisi kötüsü olmaz” klişesini doğruluyor.

Benzer Haberler

İsmail Şener 30 Ekim 2020

Bu hareketler yersiz sen bak rabbulalemine kul olabiliyormusun

Yorum Yaz