Berk Oktay İle İlgili Şok İddia! Savaşçı Dizisinden Ayrılacak Mı?

Aleyna

FOX

22 Ekim 2020

Berk Oktay İle İlgili Şok İddia! Savaşçı Dizisinden Ayrılacak Mı?

Savaşçı dizisinin çekimleri bir türlü başlamayınca diziyle ilgili pek çok iddia ortaya atıldı. Bu iddialardan birisi de Savaşçı’nın başrol oyuncusu Berk Oktay’ın başka bir diziye transfer olmasıydı.

Sevilen dizi Savaşçı, üç sezondur Bordo Berelilerin zorlu mücadelesini ekranlara taşıyor. Ancak daha önce çekilen üç bölümün yayınlanmasından sonra diziden hiçbir haber gelmedi. Dördüncü sezon çekimleri bir türlü başlamayan dizi, sadık izleyici kitlesini telaşlandırdı.

Savaşçı’nın Geri Dönüşü Neden Bu Kadar Uzun Sürdü?

Savaşçı

Covid-19 salgını nedeniyle setler durunca ekrandan en erken ayrılan dizilerden birisi de Savaşçı oldu. Çünkü Eskişehir’de ve büyük bir kısmı arazide çekilen dizinin set koşulları diğer dizilerden çok daha ağırdı.

Savaşçı’dan aylarca haber alınamayınca final söylentileri baş gösterdi. Berk Oktay, Sarp Levendoğlu ve Murat Serezli ile yeni sezon için anlaşma sağlanamadığı konuşuldu. Başta öyle bir niyet olmasa da verilen ara diziyi finale taşıyor gibiydi.

“Çekimler ekimde başlıyor”

Savaşçı

Dizinin yapımcısı Limon Film bu belirsizliğe bir son verdi. Şirket yetkililerinin geçen hafta yaptığı açıklamaya göre çekim mekanları yenilendiği ve setin hazırlanması uzun sürdüğü için bu gecikme yaşanmıştı. Oyuncu kadrosu ve teknik ekiple ilgili bir problem yoktu ve ekim ayı içinde çekimler başlayacaktı.

Berk Oktay’la İlgili Şok İddia!

Berk Oktay

Ancak bu sırada diziyle ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Dizinin başrol oyuncusu Berk Oktay’la bir türlü anlaşma sağlanamadığı ve Oktay’ın Yasak Elma dizisine transfer olacağı iddiası sabah saatlerinde gündeme bomba gibi düştü.

Limon Film Devreye Girdi

Berk Oktay

Bu iddianın gündeme gelmesinin ardından Savaşçı’nın yapımcısı Limon Film tekrar devreye girdi. Yetkililer, ekibin gelecek hafta sete çıkacağını haber verdi. Açıklamada Berk Oktay’la ilgili iddialara yer verilmese de şirket transfer haberini de yalanlamış oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz