Yasemin Allen’a Mevsimler Engel Değil! Tüm Dikkati Üzerine Çekti!

Aleyna

Haberler

22 Ekim 2020

Yasemin Allen’a Mevsimler Engel Değil! Tüm Dikkati Üzerine Çekti!

Ünlü oyuncu Yasemin Kay Allen’ın başrolünde olduğu İyi Günde Kötü Günde dizisinin ani finali Allen’ı üzdü. Üzüntüsünü çabuk atan Allen, mevsimi umursamadan tatile çıktı.

Başarılı oyuncu Yasemin Kay Allen, İngiltere ve Avustralya’da büyüse de oyunculuğa Türkiye’de başladı. Kısa sürede üne kavuşan Allen, bir süredir şansını yurt dışında deniyordu. İlk olarak İngiltere’ye giden ünlü oyuncu orada eğitim aldı ve bir menajerlik ajansına kaydoldu. Sonrasında İngiltere’nin popüler dizilerinden Strike Back’te bir sezon boyunca başrol oynadı. Londra macerasından sonra ABD için planlar yapmaya başlayan oyuncu pandemi nedeniyle bu planlarını ertelemek zorunda kaldı.

İyi Günde Kötü Günde İçin Döndü

Yasemin Kay Allen

Yasemin Kay Allen’ın Türkiye’ye dönüşü ise İyi Günde Kötü Günde dizisi için oldu. Başarılı oyuncu, dizideki Melisa karakterinin onu Türkiye’ye dönmeye ikna ettiğini söyledi. Allen, hem yapımcılarla hem de Elçin Sangu ve Ozan Dolunay’la çok çabuk uyum sağladıklarını da belirtti.

Sadece Altı Bölümde Bitti

Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Kay Allen

Ne yazık ki Yasemin Kay Allen’ın rüya projesi fazla uzun sürmedi. Elçin Sangu’nun romantik komediye dönmesi ve Yasemin Kay Allen’ın ekrana dönüşüyle dikkat çeken proje bekleneni veremedi. Düşük reytingler gerekçe gösterilerek dizinin sadece altı bölüm sonra bitirilmesi oyuncuları çok üzdü. Elçin Sangu, Star TV’ye taş atarken Yasemin Kay Allen de ekipten bu kadar kısa sürede ayrılmak zorunda kaldığı için çok üzgün olduğunu ifade etti.

Güzel Oyuncuya Mevsimler Engel Olamadı!

Görülen o ki, Yasemin Kay Allen üzüntüsünü çabuk atlattı. Dizi biter bitmez İstanbul’u terk eden oyuncu mevsime aldırış etmeden deniz tatiline çıktı.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

October?

Yasemin Kay Allen (@yaseminkayallen)'in paylaştığı bir gönderi ()

“Ekim?” yorumuyla mevsimlere meydan okuduğunu gösteren Allen’ın fotoğrafına yüzlerce yorum yağdı. Allen, tatilden sonra belki de hayallerini gerçekleştirmek için ABD’ye gider, kim bilir?

Benzer Haberler

Hayat 24 Ekim 2020

Bu aralar çox menasiz dizilər çəkilər. Belə mənasız diziler belə tez də son bulmalidir mence

Yorum Yaz