Yasak Elma’da Bir Şok Ayrılık Daha! Diziden Bu Kez Kim Ayrılıyor?

Aleyna

FOX

22 Ekim 2020

Yasak Elma’da Bir Şok Ayrılık Daha! Diziden Bu Kez Kim Ayrılıyor?

İzleyenleri dört sezondur ekran başına kilitleyen Yasak Elma’yla ilgili her gün şok edici haberler ortaya atılıyor. Kadroda yaprak dökümü yaşanacağı söylenen diziden bir ismin daha ayrılacağı iddia edildi.

Medyapım’ın FOX için hazırladığı Yasak Elma dizisi dört sezondur ekranda fırtınalar estiriyor. Klişe sayılabilecek bir holding hikayesini ve entrikaları renkli -hatta Yıldız’ın sayesinde epey komik- şekilde ele alan dizi izleyenleri ekrana kilitliyor. Bu anlatım da Yasak Elma’yı ekrandaki rekabetin en güçlü ve alternatifi olmayan yapımlarından birine dönüştürüyor.

Yasak Elma’nın başarısının en büyük kaynaklarından biri de oyuncu kadrosu. Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan başta olmak üzere pek çok yetenekli ismi izlediğimiz dizi son günlerde oyuncu kadrosunda yaşanacağı söylenen değişikliklerle anılıyor.

Diziden Giden Gidene!

Talat Bulut ve Gökhan Alkan

Yasak Elma’nın dördüncü sezonunun sürprizlerle dolu olacağı geçen sezondan beri konuşuluyordu. Dizinin yeni sezon tanıtım fragmanı da bu söylentileri doğruladı. Şahika, Ender ve Yıldız karakterlerini hapishanede gördüğümüz fragman izleyicileri şok etti.

Dördüncü sezon fragmanındaki herkesi şaşırtan gelişmelerin fitilinin 85. bölümde ateşleneceği söyleniyor. İddialara göre 85. bölümde Halit Argun karakteri ölecek ve dizinin başrol oyuncusu Talat Bulut diziye veda edecek.

Barış Kılıç

Diziye aynı bölümde veda edecek diğer ismin ise Kerim karakterini canlandıran Gökhan Alkan olacağı söyleniyor. Kaya Ekinci karakterini oynayan Barış Kılıç’ın da diziden ayrılacağı iddiaları ayyuka çıkmışken “yok artık” dedirten bir haber daha geldi.

Ayrılık İddialarına O İsim de Dahil Oldu

Doğaç Yıldız

İddialara göre Yiğit Ekinci karakterini oynayan Doğaç Yıldız da Yasak Elma’ya veda edecek. Bahsedilen ayrılıkların -Halit Argun karakteri hariç- ne şekilde olacağı ise bilinmiyor. Halit Argun karakterinin ölüm sahnesinin çekildiği ise setten sızan bilgiler arasında.

Bu durumda Yasak Elma’da çok yakında sadece baş kadın karakterlerin çekişmelerini ve onları hapse götüren süreci izleyeceğiz gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz