Beyaz Geceler Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Beyaz Geceler Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yeni sezonun iddialı yapımları arasında yer alacağı düşünülen Beyaz Geceler dizisinin yönetmen koltuğunda Mesude Eraslan oturuyor. Dizinin başrol oyuncuları arasında ise Kadir Doğulu'nun yer alacağı kesinleşti.

İddialı projeler arasında gösterilmekte olan dizinin başrol oyuncusu olarak Gökçe Bahadır'ın da adı geçiyordu. Ay Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin bayan başrol oyuncusunun Gökçe Bahadır olacağı bugün kesinleşti.

Ay Yapım tarafından tüm süreçleri başarılı bir şekilde yönetilen dizi için bir dönem Cansu Dere'nin de oyuncu kadrosunda yer alacağı söyleniyordu. Mehmet Kurtuluş'un da ilerleyen dönemlerde diziye dahil edilebileceği ise bugün gündeme gelmiş durumda.

Eylül Ayında Yayınlanabilir

Beyaz Geceler dizisinin çekimleri ise hala devam ediyor. Eğer dizi projesinde herhangi bir aksilik meydana gelmezse Eylül ayının başlarında ilk bölümü Fox TV ekranlarında izleyenler ile buluşacak.

Yaz dizisi olarak planlandığı söylenen Beyaz Geceler dizisinin başarılı reyting sonuçları elde etmesi durumunda kış aylarında da devam edeceği söyleniyor. Uzun soluklu olarak planlandığı söylenen dizi eğer izleyiciler tarafından büyük bir ilgi görürse uzun süre boyunca ekranlarda bu diziyi görmeye devam edeceğiz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz