O Hayat Benim 100. Bölümünde Şoke Eden Olay

25 Haziran 2016
O Hayat Benim 100. Bölümünde Şoke Eden Olay

Başrollerinde Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray ve Keremcem'in yer aldığı O Hayat Benim dizisi 100. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İlk bölümünden beri büyük bir ilgi görmeye devam eden O Hayat Benim dizisinin yeni bölümü Pazar akşamı saat 20:00'de Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

Bahar ile Efsun dizinin yeni bölümünde büyük bir yol ayrımına girecekler. Efsun'un kaldıramayacağı kadar büyük olan yük artık dayanılmayacak seviyeye gelmiştir. Bebeğini kaybettiği için de Bahar'ı suçlayan Efsun, Bahar'ın mahkeme tarafından alacağı cezayı dört gözle beklemektedir. Ancak Bahar büyük bir vicdan azabı içerisindedir.

Sultan ise Efsun'un yaşadığı acılara son verebilmek için artık her şeyi göze almış durumdadır. Bahar ile Efsun'un sonsuza kadar büyük düşman olacağı bir oyun da planlanmaya başlamıştır. Fakat ortada kimsenin hesap etmediği bir durum vardır. Kenan'ın gözlerini açması ve intikam istiyor olması hesapta olmayan olayların yaşanmasına sebep olur. Atahan ailesinin yaşadığı iç çöküş sebebiyle kimsenin güvenliği de kalmamıştır. Alevler artık herkesi içine almak ve yutmak üzeredir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz