Beyaz Show’un Bu Haftaki Konukları Kimler?

14 Ocak 2016
Beyaz Show’un Bu Haftaki Konukları Kimler?

Cuma akşamlarının vazgeçilmez eğlence programı olan Beyaz Show bu hafta yine birbirinden ünlü konuklarını stüdyosunda ağırlayacak. Her hafta renkli konukları ile izleyenlerinin karşısına çıkan Beyazıt Öztürk ve ekibi bu hafta bizler için Kardeşim Benim adlı sinema filminin oyuncularını ekranlara getirecek.

Uzun süredir başarılı senaryosu ve genç oyuncu kadrosu ile gündeme gelen Kardeşim Benim adlı dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan Murat Boz, Burak Özçivit ve Aslı Enver Beyaz Show’un 15 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde konuk olarak yer alacak.

Murat Boz

O Ses Türkiye yarışması ile birlikte ekranlarda daha fazla görmeye başladığımız yakışıklı şarkıcı ve genç kızların sevgilisi Murat Boz, ikinci sinema filmi olan Kardeşim Benim adlı filmde de yer alıyor. Filmin vizyon gününde Beyaz Show’da konuk olarak yer alacak olan Murat Boz sevilen şarkılarını da beyaz Show’da seslendirecek.

Aslı Enver

Kavak Yelleri dizisi ile tanıdığımız Aslı Enver, daha sonra Suskunlar gibi kaliteli dizilerde rol almaya başlamıştır. Sevilen sinema filmlerinde de yer alan Aslı Enver, Kardeşim Benim filmi ve Kış Güneşi isimli yeni dizisiyle hayranlarının karşısına gelecek.

Burak Özçivit

Fahriye Evcen ile yaşadığı büyük aşkla gündeme gelen Burak Özçivit, son olarak Kara Sevda’da canlandırdığı Kemal karakteri ile tüm Türkiye tarafından büyük bir ilgi görmeye başlamıştı. Özçivit, yarın akşam yayınlanacak Beyaz Show programında konuk olarak yer alacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz