Filinta 42. Bölüm Yeni Fragmanı Yayınlandı

Filinta 42. Bölüm Yeni Fragmanı Yayınlandı

TRT 1 ekranlarının sevilen dizilerinden olan Filinta’nın 42. bölümüne ait yeni bir tanıtım fragmanı daha yayınlandı. Ekrana gelen her bölümü ile reyting rekorları kırmayı başaran Filinta dizisinde işler iyice karışmaya başlıyor.

Filinta Mustafa istediğine sonunda ulaşmaya başlıyor. Uzun süredir uğraştıklarının karşılığını almaya başlayan Mustafa, mahkemede sürpriz cevaplar vererek yanına birisini daha çağırır. Yeni bölümde Şehzade Mehmet’i uğraşları ile kurtaracak gibi gözükmektedir.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Padişah’a karşı çıkartılan isyanda ve Şehzade Mehmet davasında Mustafa’nın eşi Leyla’da kaçırılmıştı. Osmanlı’yı ters köşelere yatırarak yakalamayı hedefleyen Yüce Meclisin oyunlarından biri daha yeni bölümde yer alacak.

Osmanlı’ya oynayan oyunların ve ülke sınırlarını aşabilecek büyüklükteki olayların ardındaki kumpaslar çözülmeyi beklenecek. Mustafa, Leyla’yı kurtarmaya çalışırken bir yandan Şehzade ile Mehmet’i de savunmak ister. Mustafa’nın seçimi oldukça zor gözükmektedir.

Son bölümde Mustafa, Şehzade Murat’ın sorgusunda istediğini alabilmek için bu kez fazlasıyla donanımlı bir şekilde karşılarına çıkacaktır. Murat’ın işleri artık giderek zorlaşmaktadır. Mustafa’nın ise Murat’ı mahkemeye verebilmek için sürpriz bir tanığı daha ortaya çıkar.

Tanığın mahkemeye getirilmesi ise zorlu ve endişeli bir sürecin yaşanmasına sebep olacaktır. Tanığın bulunması için herkes seferber olmaya başlar. Ayrıca Farah, Leyla’nın kaçırılmasının ardındaki sürpriz olayları da tek tek açıklamaya başlayacaktır. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz