Kehribar Dizisi ATV’de Başlıyor

Kehribar Dizisi ATV’de Başlıyor

ATV ekranlarında yeni sezona ait olan yapımlar tek tek açıklanmaya devam ediyor. Yeni yıl sezonuna oldukça iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan ATV ekranlarında Gürkan Uygun’un başrollerinde yer alacağı Kehribar dizisi yayınlanmaya başlayacak. Ayrıca bu dizi Gürkan Uygun’un Kurtlar Vadisi Pusu’ya dönmesini isteyen hayranlarının da gönlünü almış olacak.

Yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban’ın yapacağı ve senaryosunu Sinan Tuzcu’nun yazdığı Kehribar dizisi sevilen oyuncular arasında olan Gürkan Uygun ile birlikte Cansu Dere’yi de ekranlara getirebilir. Gürkan Uygun’un bayan partneri olması için Cansu Dere ile dizi ekibinin görüşmelerini sürdürdüğü açıklandı.

Kurtlar Vadisi Pusu ve Kaçak gibi dizilerde oynayan Gürkan Uygun’un erkek başrollerinde yer alacağı kesinleşen dizide yer alacak olan bir diğer bayan oyuncu ise Dolunay Soysert olacak. Gelen yeni haberlere göre Süreç Film imzalı, senaryosunu Sinan Tuzcu’nun kaleme aldığı ve yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban’ın üstlendiği Benim Annem Bir Melek, Urfalıyam Ezelden ve Son Çıkış dizilerinde rol alan Dolunay Soysert’ten bu dizi ile ilgili üstün bir performans göstermesi bekleniyor.

Cast çalışmalarına hızlı bir şekilde devam edilen dizinin bu yılın son çeyreğinde ekranlara gelmesi planlanıyor. Gürkan Uygun’u Kurtlar Vadisi Pusu’dan sonra ekranlarda görmek isteyen izleyiciler ise şimdiden büyük bir heyecan yaşamaya başlamış durumdalar.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz