Beyaz Show’un Bu Haftaki Konukları Kimler?

admin

Kanal D

10 Aralık 2015

Beyaz Show’un Bu Haftaki Konukları Kimler?

Kanal D ekranlarında artık bir Cuma gecesi klasiği olmuş olan Beyaz Show kaliteli konukları ile izleyicilerini eğlendirmeye devam ediyor. Beyaz Show’un bu haftaki konukları arasında Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Barış Bağcı ve Koray Avcı yer alıyor.

4 Aralık Cuma günü Sertab Erener, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin Devrim Yakut ve Ataberk Mutlu gibi ünlü konukları ağırlayan Beyaz Show özellikle son bölümündeki canlı Sertab Erener performansı ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Kaan Taşaner Kimdir?

23 Nisan 1979 Konya doğumlu Kaan Taşaner Tiyatro Ana Sanat Dalında eğitimini tamamlamıştır. Oyunculuk hayatına ‘Karanlıkta ilk ışık Kubilay’ tiyatrosu ile giriş yapan Taşaner, sayısız projede yer almıştır.

Fatmagülün Suçu Ne dizisinde Erdoğan Yaşaran rolü ile büyük bir kitleye kendisini tanıtan oyuncu son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde karşımıza çıkmıştır.

Didem Balçın Kimdir?

18 Mayıs 1982’de Ankara’da doğan ünlü oyuncu Açlığa Doymak, Firar ve Gurbet Kadını gibi projelerde karşımıza çıkmıştır. Balçın, Diriliş Ertuğrul dizisinde aktif olarak oyuncu olarak yer almaktadır.

Koray Avcı Kimdir?

Ankara’da sokak sanatçısı olan Koray Avcı 2015 yılında dizi jenerik müzikleri yapmaya başlamıştır. Sosyal Sorumluluk projeleri kapsamında ücretsiz konserler veren Avrı, sayısız konsere imza atmış bir müzisyendir.

Bu hafta ekranlara 23:00 saatinde gelecek olan Beyaz Show’da Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncularını görebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz