Son Çıkış Dizisi Final Yapıyor

admin

TRT 1

10 Aralık 2015

Son Çıkış Dizisi Final Yapıyor

TRT 1 ekranlarında kısa süre içerisinde büyük bir beğeni toplamayı başaran Son Çıkış dizisinde final yapılıyor. Final bölümünün fragmanını yayınlayan dizinin yapımcılığını Estet Film yapıyordu. Fakat dizinin ani bir şekilde final yapmasının arkasında reytinglerin düşük olması yer alıyor. 17 bölümdür yayında olan dizinin bu tür bir sebepten dolayı ekranlara veda edecek olması ise hayranlarını şimdiden üzmüş durumda.

Son Çıkış Oyuncu Kadrosu

Furkan Palalı (Kenan): 1986 İstanbul doğumlu olan ünlü ve başarılı oyuncuyu son olarak TRT 1 ekranlarında ekrana gelen Kızılelma dizisinde başrol olarak görmüştük. Son Çıkış dizisinde 25 yaşında hapishaneye girmiş olan bir uyuşturucu bağımlısını canlandırmaktadır.

Dolunay Soysert (Julide): Urfalıyam Ezelden dizisinde rol alan ünlü oyuncu aslen Boşnak’tır. Fuhuş çetesinden kurtulan Zeynep’in babasına asistan olan oyuncu Zeynep’in tekrar ortaya çıkması ile planları alt üst etmektedir.

Orçun Koray Kaygusuz (İmam Yusuf): Mühendis olan Yusuf bilim ile dini sorguladıktan sonra kenar bir mahallede imam olmuştur. Mahalledeki gençleri uyuşturucudan kurtarmak isteyen Yusuf, Nilufer’e büyük bir aşk beslemektedir.

Son Çıkış Final Bölümünde Neler Olacak?

Yusuf son anda kurtarılarak mahallenin de desteği ile birlikte rehabilitasyon merkezine yatırılır. Uyuşturucunun kendilerine verdiği zararı fark eden çocuklar geleceğe umutla bakmaya başlarlar.

Zeynep ise uyuşturucuya karşı Kenan ile işbirliği yapar. Ancak Zeynep’in de bu işlerin içerisinde olduğunu Kenan’a söyleyen Halit, Kenan’ın sinirlenmesine yol açar. Ama gerçekler bir süre sonra ortaya çıkacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz