Binlerce Arıyla İç İçe! Aslıhan Gürbüz Şimdi de Arıcılık Yapıyor

Aleyna

Haberler

7 Ekim 2020

Binlerce Arıyla İç İçe! Aslıhan Gürbüz Şimdi de Arıcılık Yapıyor

Oyuncu Aslıhan Gürbüz, büyük çıkış yaptığı Ufak Tefek Cinayetler dizisi bittikten sonra İstanbul’u terk etti ve Ayvalık’a yerleşti. Doğayla iç içe bir yaşam sürmeye başlayan Gürbüz, bugünlerde arıcılık yapmayı deniyor.

Başarılı oyuncu Aslıhan Gürbüz, özellikle Ufak Tefek Cinayetler dizisinde canlandırdığı Merve karakteriyle büyük popülerlik kazandı. Dizinin en dikkat çeken karakteri Merve’yi canlandırırken oyunculuğunu konuşturan ve performansıyla dizinin çıtasını yükselten Gürbüz’ün yeni projeleri merakla bekleniyordu.

Herşeyin Başı Sağlık!

Ancak ciddi sağlık sorunları yaşayan Gürbüz, son sezonun çoğu bölümünde yer alamadı. Uzun zamandır çektiği “donuk omuz” rahatsızlığına bel fıtığı da eklenince ameliyat olan Gürbüz dizinin son bölümlerinde oynayabildi. Dizi biter bitmez de Ayvalık’a taşındı ve sadece içine sinen projeler için İstanbul’a geleceğini duyurdu.

Doğanın içinde yeni bir düzen kuran oyuncu düzenli spor yaparak sağlığına kavuştu. Gürbüz, doğada geçirdiği zamanları ve Ayvalık’ın güzelliklerini sık sık sosyal medyadan paylaşıyor.

Binlerce Arıyla İç İçe!

Aslıhan Gürbüz ve arılar

Son paylaşımından anladığımıza göre Aslıhan Gürbüz şimdi de arıcılık denemeleri yapıyor! Ayvalık’taki butik arıcılardan birini ziyaret eden oyuncu bal peteklerini tazelerken çektiği fotoğrafları paylaştı. Orman çiçeklerinden yapılan balları öven Gürbüz, tek kovanda yaklaşık 80 bin arının olduğunu anlattı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz