Haluk Levent’ten Acil Çağrı: “Hepimiz Bir Şeyler Yapmalıyız!”

Aleyna

Haberler

6 Ekim 2020

Haluk Levent’ten Acil Çağrı: “Hepimiz Bir Şeyler Yapmalıyız!”

Ünlü sanatçı ve AHBAP Derneği Başkanı Haluk Levent, Twitter hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Dernek raporlarını okuyan Levent, hemen ilgilenilmesi gereken iki acı meselenin olduğunu açıkladı.

Ünlü sanatçı Haluk Levent uzun süredir yönetim kurulu başkanı olduğu AHBAP Derneği ile sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor. AHBAP derneği, Haluk Levent’in samimiyeti ve üyelerinin güçlü organizasyonu sayesinde kısa zamanda önemli bir kurum haline geldi. Öyle ki, Haluk Levent çeşitli araştırma şirketlerinin listelerine göre 3 yıldır Türkiye’nin en güvenilir ünlüsü seçiliyor.

Haluk Levent ve AHBAP üyeleri

AHBAP üyeleri ihtiyaç sahiplerine yardım etmekten, davalara müdahil olmaya ve yanan ormanlara fidan dikmeye kadar uzanan çeşitli etkinlikler düzenliyor. Neredeyse her şehirde ve her üniversitede bulunan AHBAP şubelerine ve Haluk Levent’e yüzlerce yardım çağrısı yağıyor.

Haluk Levent, dün yolculuk sırasında saatlerce dernek raporlarını ve yardım çağrısı e-maillerini okuduğunu Twitter’da paylaştı. Levent, neredeyse her yerde olan ama hiç konuşulmayan iki konuda hemen harekete geçme çağrısı yaptı. Levent’e göre bu iki konu mobbing -iş yerindeki yıldırma politikası- ve ensest.

Levent’in bu tweetinin binlerce beğeni ve retweet aldı. Bunun yanı sıra aynı dertten muzdarip yüzlerce insan yorumlarda yaşadıklarını anlattı. Ayrıca medyatik bir yüzün bu konuları dile getirmesi de takdir topladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz