“Bir Başkadır” Dizisinde Ortalığı Kasıp Kavuran Funda Eryiğit’e Övgü Dolu Mesajlar Yağıyor!

Aleyna

Haberler

15 Kasım 2020

“Bir Başkadır” Dizisinde Ortalığı Kasıp Kavuran Funda Eryiğit’e Övgü Dolu Mesajlar Yağıyor!

Netflix’te yayına girdiği ilk günden itibaren öve öve bitirilemeyen, her karakterin üzerinde ayrı ayrı konuşulan ve oyuncuların muazzam işler çıkardığı “Bir Başkadır” dizisi, sosyal medyaya bomba gibi düşmüş durumda. Öykü Karayel ve Fatih Artman’ın beğenilen oyunculuğunun yanı sıra Funda Eryiğit de ilk bölümden itibaren bizde fırtınalar estirmeye başladı.

Funda Eryiğit

Belki de birçoğunuz Funda Eryiğit ismini Netflix Türkiye yapımı bu dizi ile duymuş olabilir ya da ne kadar mükemmel bir oyuncu olduğunu yine bu diziyle fark etmiş olabilirsiniz. Aslında başarılı oyuncu 2008 yılından beri birçok dizi ve filmde hem yardımcı karakter hem de başrol olarak rol almış.

Eski Hikaye, Can Kırıkları, Poyraz Karayel, Karadayı, Mehmet: Bir Cihan Fatihi dizilerinde rol alan başarılı oyuncu, son zamanlarda dijital platformda yayınlanan işlerden gitmeye karar vermiş gibi görünüyor.

blank

Çünkü Funda Eryiğit’i en son yine bir Netflix yapımı olan Hakan: Muhafız dizisinde görmüştük. Hakan: Muhafız’da başarılı bir performans sergilemiş olsa da dizinin gazabına kurban gitti aslında. Netflix Türkiye tarafından ortaya çıkarılan bu ilk yapım, çok büyük beklentilerle başlayan ama hepimizi ilerleyişi ve kurgusuyla hayal kırıklığına uğratan bir diziydi.

Funda Eryiğit’e Övgüler Yağıyor

Dizide “Ruhiye” karakterini canlandıran Eryiğit’in rolü gereği yüzünden hüzün, gözünden yaş eksik olmuyor. Depresyonun her halini yansıtan Ruhiye karakteri ise izleyici tarafından çok beğenildi. Tabii ki buna sebep olan şey; birçok kişinin karakterde kendinden bir şeyler bulması ve Funda Eryiğit’in üstün başarılı oyunculuk yeteneği.

Funda Eryiğit’e ve oynadığı karakter olan Ruhiye’ye ise sosyal medya hesaplarından övgü yağıyor. İzleyen herkesin ortak tek bir düşüncesi var. O da; Ruhiye’nin hikayesinin inanılmaz etkileyici olduğu ve Funda Eryiğit’in müthiş bir iş çıkarmış olması.

blank
blank
blank
blank
blank

Herkesin kendinden bir şeyler bulacağı “Bir Başkadır” dizisi gerçekleri suratımıza tokat gibi çarpan bir yapım. Muhteşem oyunculuklar da işin içine girince tadından yenmeyecek bir dizi ortaya çıkmış. Peki, siz diziyi izlediniz mi? İzlediyseniz Ruhiye karakteri ve Funda Eryiğit oyunculuğu ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Mutlaka yorumlarda buluşalım.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz