Dizilerin Aranan Oyuncusu Hande Erçel’in Bir Zamanlar Magazin Programı Sunmaya “Çalıştığı” Anlar…

Aleyna

Haberler

15 Kasım 2020

Dizilerin Aranan Oyuncusu Hande Erçel’in Bir Zamanlar Magazin Programı Sunmaya “Çalıştığı” Anlar…

Hande Erçel’in oynadığı dizilerde güzelliği ile herkesi büyülediği bir gerçek. Hatta kendisi Top Beauty World tarafından yapılan listede birçok ünlü modeli geride bırakarak “Dünyanın En Güzel Kadını” seçilerek güzelliğini tescilletmiş bir oyuncu. Hande Erçel’in güzelliği herkes tarafından onaylansa da oyunculuğu pek öyle olmadı maalesef. Bugünlere gelene kadar birçok sınavdan geçti. Yıllar önce sunmaya çalıştığı bir magazin programından ortaya çıkan görüntüler ise gören herkesi resmen hayrete düşürüyor.

Hande Erçel

“Bu İşi Bırak” Demişlerdi

Özellikle ağlama sahnelerinde “yapmacık” diye çok eleştirilen Hande Erçel, uzun bir dönem üzerinden kötü oyuncu damgasını atamamıştı. Güzellik yarışmalarında aldığı derecelerle ünlü olmaya başlayan Hande Erçel’in ise asıl mesleği tabii ki oyunculuk değil. Oyunculuk ile alakalı eğitimi bulunmayan Erçel’in, bir dönem sık sık dizilerde oynaması çok dikkat çekmiş ve oyunculuğu ise resmen eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

Hande Erçel

Londra’da Oyunculuk Eğitimi Almaya Karar Vermişti

Hande Erçel oyunculuğu hakkındaki eleştirileri fazlasıyla ciddiye almış olacak ki, Londra’da eğitim almaya karar vermişti. Belçim Bilgin’in de eğitim aldığı London Film Academy’e 3 defa başvuru yaptığı ve her defasında reddedildiği dedikoduları ortalığı yeniden kasıp kavurmuştu. Asla vazgeçmeyen Erçel, sonunda başka bir okuldan eğitim almaya karar vermişti.

Hande Erçel

Hande’nin Aldığı Eğitimler İşe Yaramış Gibi Gözüküyor

Hande Erçel’in aldığı eğitimler işe yaramış gibi gözüküyor. Çünkü şimdilerde “Sen Çal Kapımı” dizisinde Kerem Bursin ile başrol oynayan Hande Erçel’in uzun zamandır oyunculuğuna laf gelmiyor. Bugünlerde daha çok Murat Dalkılıç’tan ayrıldıktan sonra Kerem Bursin ile olan beraberliği konuşulan güzel oyuncunun, ilişkisi ve evlenip evlenmeyecekleri ise son günlerin gündeminde.

Hande Erçel

İşte O Magazin Programından Görüntüler!

Hande Erçel’in yıllar öncesinde bir magazin programı sunduğunu biliyor muydunuz? Ünlü oyuncunun magazin programı sunduğu daha doğrusu “sunmaya çalıştığı” bu görüntüler görenleri şaşkına çeviriyor.

Kıyafeti, saçı ve makyajı şimdiki halinden bambaşka olan Hande Erçel’in, yüzündeki değişimler de fazlasıyla göze çarpıyor. Henüz kariyerinin en başında ve gencecik olduğu zamanlardan kalan bu görüntülerde ise ne kadar heyecanlı olduğu ve sürekli takıldığı görülüyor. Peki, siz Hande Erçel’in yıllar öncesinden bugüne kadar olan değişimi ve oyunculuk yeteneği ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz